به روز شده: 17 ساعت و 35 دقیقه قبل
کد مطلب: 19854
زمان انتشار: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 10:19:23

کودکان لیبی توسط نیروهای قذافی مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند

کودکان  - یک موسسه خیریه انگلیسی پس از انجام یک سری تحقیقات گزارش داد که کودکان 8 ساله در حین درگیری‌های لیبی توسط نظامیان این کشور مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، یک موسسه خیریه انگلیسی در گزارشی اعلام کرد که کودکان 8 ساله در حین درگیری‌های میان انقلابیون و نیروهای وفادار به "معمر قذافی " دیکتاتور لیبی مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

موسسه "کودکان را نجات دهید " در گزارشی اعلام کرد که با نزدیک به 300 کودک لیبیایی در 6 کمپ موقت در منطقه بنغازی صحبت کرده‌اند و گزارش‌هایی در خصوص آزار جنسی و قتل در 4 هفته گذشته در "رأس لانوف "، "اجدابیه " و "مصراته " دریافت شد.

"مایکل ماهرت " که ارزیابی‌های مذکور را انجام داده است، گفت: خانواده‌ها و کودکان تأکید داشتند که نظامیان چنین حملات و آزارهای جنسی را انجام می‌دهند.

در یکی از پرونده‌ها، مادرانی که از درگیری‌ها گریخته بودند به موسسه خیریه انگلیس گفتند که یک گروه 4 یا 5 نفره از دختران ابیجان ربوده شدند و به مدت 4 روز در گروگان نگاه داشته شده بودند و مورد حمله جنسی قرار گرفتند.

در پرونده‌ای دیگر در "اجدابیا "، یک دختر 8 ساله در مقابل خواهر 10 ساله و دیگر خواهر و برادران خود مورد آزار جنسی قرار گرفت.

برخی از کودکان لیبیایی اعلام کردند که شاهد کشته شدن پدران و آزار جنسی وارده به مادران خود هستند و سپس خودشان مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند.

کلید واژه: کودکان - لیبی
کد مطلب: 19854
زمان انتشار: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 10:19:23
همچنین در ارتباط با این مطلب:
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-2

دیگر مطالب