به روز شده: 17 ساعت و 11 دقیقه قبل
کد مطلب: 20178
زمان انتشار: سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 - 11:39:03

زنان و کودکان برای دفاع از قذافی مسلح می شوند

بیداری اسلامی > لیبی  - 'معمر قذافی' رهبر لیبی در آمادگی برای حمله زمینی نیروهای سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به این کشور زنان و کودکان را مسلح می کند.

به نوشته روز سه شنبه روزنامه الشرق الاوسط تلویزیون دولتی لیبی در چند ساعت گذشته ، گزارش های متعددی را به تصویر کشید که در آن گروه های مختلف زنان در حال آموزش تیراندازی وسوار کردن قطعات کلاشینکف وتفنگهای خودکارهستند.
به گفته فعالان لیبیایی ،رژیم قذافی از کودکان و دختر بچه ها نیز به عنوان جنگجو در کنار نیروهای خود استفاده می کند.
مقامات لیبیایی شمار زنان وکودکانی را که از سوی قذافی برای پیوستن به نیروهای نظامی آماده می شوند 80 هزار نفر تخمین زده اند.
به گفته یکی از ناظران یک اردوگاه آموزشی، بیشتر زنان حاضر در این مراکز را زنان خانه دار تشکیل می دهند.
برخی تز مردم طرابلس گفتند که رژیم قذافی اخیرا برخی از خانواده ها را در ازای مبالغ زیادی از پول وسوسه کرده است تا زنان را به اردوگاه های ویژه اموزش جنگی اعزام کنند.
تصاویر پخش شده از تلویزیون لیبی افسران زن طرفدار قذافی را در یک اردوگاه داخل طرابلس نشان داد که در حال آموزش نظامی زنان بودند ، زنان مسنی که با لباس محلی مشغول تیراندازی از سلاحهای خود به سمت اهداف از پیش تعیین شده بودند.
یک مقام نظامی لیبی گفت : ما به مردم در تمام سنین ، زنان، پیرمردها، وحتی بچه های کم سن وسال اموزش می دهیم.
برخی شهروندان لیبیایی اظهار داشتند که نیروهای قذافی کسانی را که با پیوستن به این اردوگاه ها مخالفت کنند مورد ضرب و شتم قرار داده و به جای نامعلومی منتقل می کنند.
هم اکنون ارتش لیبی جوانان را در سراسر طرابلس برای انجام خدمت اجباری فراخوانده است تا بتواند نیروهای نظامی بیشتری را جمع آوری کند.
یک مسئول لیبیایی در طرابلس که خواست نامش فاش نشود گفت: ما حمله زمینی نیروهای ناتو را پیش بینی می کنیم وآماده هر نوع رویارویی هستیم اگر آنها حمله زمینی کنند ما کاملا آماده ایم و حتی زنان وکودکان را برای جنگ به خدمت می گیریم.
این مسئول گفت: بمبارانهای ناتو نمی تواند ما را به تسلیم وادارد کند بنابراین پیش بینی می کنیم که آنها به جنگ زمینی روی آورند. ما اطلاعاتی در این زمینه داریم و آن را جدی گرفته ایم.

کد مطلب: 20178
زمان انتشار: سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 - 11:39:03
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+1

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین