به روز شده: 7 ساعت و 20 دقیقه قبل
کد مطلب: 20393
زمان انتشار: یکشنبه 1 خرداد 1390 - 08:51:34

خبرنگار العالم پس از یک ماه زندان در سلول انفرادی قذافی آزاد شد

بیداری اسلامی > لیبی  - لطفی غرس خبرنگار تونسی کانادایی شبکه العالم که به تازگی از بند نیروهای قذافی در لیبی رها شده است ، از ماموریت خود بعنوان سفر جهنمی یاد می کند.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، لطفی غرس گفت: من یکماه با چشم ها و دستهای بسته در سلول انفرادی بودم و در این مدت نه دولت کانادا و نه دولت تونس هیچ کاری برای من نکردند ، توکل من فقط به خدا بود و به تلاش دیپلماتیک ایران چشم امید داشتم.

لطفی غرس باتوجه به رفتار دوگانه مقامات کانادایی در قبال شهروندان این کشور و اظهار تاسف از اینکه ملیت کانادایی را انتخاب کرده است افزود : در مدت بیش از دو ماه که من در بند نیروهای قذافی بودم ؛ همسر و سه فرزندم در کانادا هیچ پناهی جز خداوند باریتعالی نداشتند.

وی با بیان اینکه دیگر نمی خواهد ملیت کانادایی داشته باشد و عطای زندگی در کانادا را به لقایش بخشیده است گفت: مقامات کانادایی فقط یکبار با همسرم تماس گرفتند و گفتند ، چون ما روابط خوبی با لیبی نداریم نمی توانیم کاری انجام دهیم ، البته همه می دانند که اینها بهانه است و انها ما را بعنوان شهروند درجه یک قبول ندارند.

صالحه غرس مادر لطفی غرس هم در گفتگو با ما درحالیکه اشک در چشمانش حلقه زده بود گفت : ما در این مدت هیچ ارتباطی با پسرمان در لیبی نداشتیم و همه اعضای خانواده نگران سرنوشت او بودیم.

وی با بیان اینکه ما در این مدت دوران سختی را گذراندیم افزود: هر روز اخبار درگیری های لیبی را از طریق تلویزیون پیگیری می کردیم ولی کاری از دستمان بر نمی آمد .

 


 

کلید واژه: لیبی
کد مطلب: 20393
زمان انتشار: یکشنبه 1 خرداد 1390 - 08:51:34
همچنین در ارتباط با این مطلب:
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+2

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین