به روز شده: 2 ساعت و 55 دقیقه قبل
کد مطلب: 21027
زمان انتشار: یکشنبه 5 تیر 1390 - 21:23:24

بروجردی:وظیفه سنگین علمای اسلام، خنثی کردن کینه‌های شیطانی قدرت‌های بین‌المللی است

بروجردی:وظیفه سنگین علمای اسلام، خنثی کردن کینه‌های شیطانی قدرت‌های بین‌المللی است
بیداری اسلامی  - رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دیدار جمعی از علمای اهل سنت و سران احزاب پاکستان، سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران را تقویت وحدت، همبستگی و انسجام میان امت اسلامی بر اساس مبانی دین اسلام دانست و افزود: جهان اسلام یک مجموعه عظیم انسانی - فرهنگی غنی با امکانات و توانایی‌های بسیار وسیع است و سیاست جمهوری اسلامی ایران به منصه ظهور رساندن این توانمندی‌ها در صحنه روابط بین‌المللی برای دفاع از حقوق مسلمانان است.


به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علاالدین بروجردی در ادامه این دیدار افزود: قدرت‌های بین‌المللی در راستای منافع خود، سعی در ایجاد اختلاف و جدایی میان امت اسلامی دارند و این وظیفه سنگین علمای اسلام است تا این کینه‌های شیطانی را خنثی کنند.

وی، ایمان به خداوند متعال، پیام اکرم و قرآن کریم را فصل مشترک همه مسلمانان دانست و خاطر نشان کرد: قدرت‌های جهانی در مقابل قدرت ایران مسلمانان هیچ قدرتی ندارند.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در ادامه آمادگی کشورمان را برای کمک به رشد و پیشرفت کشورهای مسلمان در عرصه‌های مختلف فن‌آوری، علمی - صنعتی و اقتصادی مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: پیشرفت‌های وسیع جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های گوناگون در راستای منافع جهان اسلام و تقویت امت اسلامی می‌باشد.

در ادامه این دیدار آقای مولانا محمدخان شیرانی سناتور پاکستانی و یکی از علمای اهل سنت پاکستان با تقدیر از اقدامات جمهوری اسلامی ایران در جهت تقویت وحدت و یکپارچگی امت اسلامی گفت: حکومت جمهوری اسلامی ایران ثابت کرد اسلام می‌تواند نه تنها مشکلات جامعه را حل و اداره کند بلکه موجبات پیشرفت و رشد اقتصادی - علمی را فراهم نماید.

وی افزود: مردم پاکستان به شدت به انقلاب اسلامی ایران علاقمند هستند و با حساسیت مسائل ایران را پیگیری می‌کنند.

وی از نقش جمهوری اسلامی ایران در رفع اختلافات و ایجاد فرصت گفتگو و تبادل نظر میان امت اسلامی تقدیر کرد.

کد مطلب: 21027
زمان انتشار: یکشنبه 5 تیر 1390 - 21:23:24
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین