به روز شده: چند لحظه قبل
کد مطلب: 21863
زمان انتشار: چهارشنبه 2 شهریور 1390 - 10:34:04
رئیس مجلس شورای اسلامی:

امیدوارم حکومتی بر مبنای خواست مردم در لیبی مستقر شود

امیدوارم حکومتی بر مبنای خواست مردم در لیبی مستقر شود
بیداری اسلامی > لیبی  - رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به مناسبت سقوط دیکتاتور لیبی، ضمن تبریک این پیروزی درخشان به انقلابیون و مردم مسلمان لیبی، اظهار امیدواری کرد، این راه تا پایان آن و استقرار حکومتی بر مبنای خواست مردم این کشور با حضور انقلابیون مسلمان و بدون دخالت بیگانگان و عناصر خارجی ادامه یابد.

به گزارش خانه ملت، متن کامل پیام علی لاریجانی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سرانجام پس از ماه‌ها انتظار آفتاب پیروزی قیام نشأت گرفته از موج بیداری اسلامی در آسمان کشور مسلمان لیبی نیز فرصت درخشش پیدا کرد و خواست و اراده‌ی آنان متبلور از جنبش مردمی و آزادی‌خواه تحقق یافت.

مردم قهرمان لیبی با اراده‌ی خود، علیه حاکمان ستمگر برخاستند و ثابت کردند دوران استبداد و خودکامگی در عصر بیداری ملت‌ها پایان یافته است و می‌بایست به خواست مردم احترام گذاشت.

حال که پس از انجام قیام ملت سرافراز لیبی، پیروزی و ظفر به دست آمده و جشن سقوط دیکتاتوری برپا شده است ضرورت دارد این راه تا پایان آن و استقرار حکومتی بر مبنای خواست مردم این کشور با حضور انقلابیون مسلمان و بدون دخالت بیگانگان و عناصر خارجی ادامه یابد.

ملت شریف لیبی خوب می‌داند که چپاولگران بین‌المللی به سرکردگی آمریکا هدفی جز غارت ثروت عظیم این کشور ندارند و برای حقوق ملت‌ها هیچ ارزشی قائل نیستند. لذا هرگونه بی‌اعتنایی و کم‌توجهی به دخالت آنان خسارت‌های جبران‌ناپذیر و خطرناکی را در پی خواهد داشت. امید واثق داریم که مردم مسلمان لیبی به‌ویژه علما، روشنفکران و جوانان عزیز به مستکبران عالم اجازه نخواهند داد تا جایگزین دیکتاتور معزول شوند.

اینجانب از سوی خود و سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی این پیروزی درخشان را به انقلابیون و مردم مسلمان کشور دوست و برادر لیبی تبریک گفته و امیدوارم شاهد توسعه‌ی روابط دو کشور باشیم.

کلید واژه: لیبی
کد مطلب: 21863
زمان انتشار: چهارشنبه 2 شهریور 1390 - 10:34:04
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-4

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین