به روز شده: 7 ساعت و 13 دقیقه قبل
کد مطلب: 21864
زمان انتشار: چهارشنبه 2 شهریور 1390 - 10:40:23

ایران قذافی را متهم اصلی پرونده ربایش امام موسی صدر می‌داند

ایران قذافی را متهم اصلی پرونده ربایش امام موسی صدر می‌داند
بیداری اسلامی > لیبی  - فراکسیون بیداری اسلامی مجلس شورای اسلامی طی پیامی ضمن تبریک پیروزی مردم لیبی اعلام کرد: ملت مسلمان و انقلابی ایران قذافی را متهم اصلی پرونده ربایش امام موسی صدر می‌داند و از دادگاه‌ها و مجامع حقوقی بین‌المللی تقاضای پیگیری و صدور حکم علیه وی را دارد.

به گزارش خانه ملت، به فضل الهی مقاومت و ایستادگی مردم مظلوم و مسلمان لیبی در برابر یکی از منفورترین رژیم‌های تاریخ معاصر به بار نشست و بیداری اسلامی شکل گرفته در منطقه موجب گردیده است رژیم منحوس سرهنگ قذافی به عنوان حلقه دیگری از حلقه‌های استبداد و دیکتاتوری در منطقه سقوط کند.

جنایات سرهنگ مستبد، بر علیه مسلمانان و خصوصا شیعیان بر هیچ کس پوشیده نیست. ملت مسلمان و انقلابی ایران قذافی را متهم اصلی پرونده ربایش امام موسی صدر می‌داند و از دادگاه‌ها و مجامع حقوقی بین‌المللی تقاضای پیگیری و صدور حکم بر علیه وی را دارد.

فراکسیون بیداری اسلامی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک پیروزی مردم مسلمان لیبی، به برادران مسلمان خود یادآور می‌شود که سقوط قذافی پایان راه نیست و بلکه آنچه در این برهه زمانی سرنوشت و آینده ک شور لیبی را رقم می‌زند، هوشیاری و بیداری مردم عزیز لیبی در کوتاه کردن دست اجانب، استکبار جهانی، آمریکا و رژیم صهیونیستی از مداخله در امور داخلی و اعلام عدم وابستگی به هر قدرت خارجی است.

آنچه این پیروزی بزرگ را تکمیل می‌نماید حفظ وحدت، استقلال و حاکمیت مردم لیبی بر سرنوشت و آینده خود می‌باشد و مردم آگاه لیبی نباید به غارتگران و مستکبران اجازه دست درازی و غارت منابع ملی را بدهند و تاریخ گواه خوبی است بر آنچه بر سر کشور عراق و افغانستان آمد.

در پایان ضمن تبریک مجدد این پیروزی بزرگ به خواهران و برادران مسلمان لیبیایی خود، آرزوی عزت، سربلندی، اقبتدار و استقلال آنها را از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم و آمادگی خود را برای هر گونه همکاری، همراهی با انقلابیون و مسلمانان آن کشور اعلام می داریم.

کلید واژه: لیبی
کد مطلب: 21864
زمان انتشار: چهارشنبه 2 شهریور 1390 - 10:40:23
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+4

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین