به روز شده: 14 ساعت و 39 دقیقه قبل
کد مطلب: 22027
زمان انتشار: دوشنبه 14 شهریور 1390 - 08:11:23

ده‌ها محافظ قذافی و مسئول برجسته رژیم لیبی به الجزایر گریختند

ده‌ها محافظ قذافی و مسئول برجسته رژیم لیبی به الجزایر گریختند
بیداری اسلامی > لیبی  -  حدود 50 نفر از نگهبانان شخصی سرهنگ قذافی و مسئولان برجسته رژیم وی از لیبی گریخته و از طریق مرزهای جنوبی این کشور وارد الجزایر شدند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه الجزایری الخبر، ده‌ها نگهبان شخصی  قذافی و مسئولان برجسته رژیم سابق این کشور توسط 12 خودرو از مرزهای جنوبی لیبی وارد الجزایر شدند.

این روزنامه در شماره امروز خود نوشت که طی 72 ساعت گذشته حدود 50 نگهبان شخصی قذافی و مسئولان برجسته رژیم سابق لیبی با استفاده از 12 دستگاه خودرو به همراه اعضای خانواده خود از ترس عملیات‌های انتقامجویانه از لیبی فرار کرده و از مرزهای جنوبی این کشور وارد الجزایر شدند.

این روزنامه در ادامه افزود: مقامات الجزایری مانع ورود برخی خودروها به دلیل مسلح بودن آنها به انواع تجهیزات نظامی شدند که یکی از آنها متعلق به ''حسینی أکونی''، دبیرکل جبهه مردمی "جات" بود و او مجبور شد راه مرزهای آبی نیجریه را در پیش گیرد.

این درحالی است که الخبر توضیح می‌دهد که حداقل جسد 4 نفر از نگهبانان شخصی قذافی در شهر جات در نزدیکی مرزهای الجزایر یافت شدند که با تیراندازی به سمت آنها و در راه فرار به الجزایر کشته شده بودند.

هم اکنون محمد و هانیبال و عایشه فرزندان قذافی و صفیه همسر وی نیز در الجزایر حضور دارند و شورای انتقالی لیبی از دولت این کشور خواستار تحویل آنها به این شورا شده است.

کلید واژه: لیبی
کد مطلب: 22027
زمان انتشار: دوشنبه 14 شهریور 1390 - 08:11:23
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+4

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین