به روز شده: 13 دقیقه قبل
کد مطلب: 22620
زمان انتشار: دوشنبه 25 مهر 1390 - 08:53:36

هواداران قذافی مرگ فرزند دیکتاتور را تائید کردند

هواداران قذافی مرگ فرزند دیکتاتور را تائید کردند
بیداری اسلامی > لیبی  -  هواداران دیکتاتور سابق لیبی مرگ "خمیس قذافی" فرزند وی در درگیری با انقلابیون لیبی را بعد از گذشت سه ماه تائید کردند.

به گزارش فارس، تلویزیون الرأی وابسته به هواداران معمر القذافی دیکتاتور لیبی دیروز در خبری، کشته شدن خمیس القذافی فرزند دیکتاتور لیبی و محمد فرزند عبدالله السنوسی رئیس سابق سازمان جاسوسی لیبی را که در آگوست اتفاق افتاده است، تایید کرد.

خمیس و محمد 29 آگوست در درگیری میان مبارزان انقلابی با هواداران قذافی در شهر ترهونه واقع در 90 کیلومتری طرابلس کشته شده بودند، اما این شبکه با گذشت چند ماه از این اتفاق دیروز خبر کشته شدن این افراد را تایید کرد.

این شبکه که با انتشار پیام‌های صوتی معمر قذافی و سخنگوی وی به ارگان رسمی هواداران قذافی تبدیل شده، با انتشار تصاویری از این دو نفر و پخش همزمان آیات قرآن تایید کرد که آنها در درگیری با انقلابیون کشته شده‌اند، الرأی البته محل کشته شدن آنها را ورودی‌های شهرهای المجد و النصر اعلام کرده است.

انقلابیون گفته بودند که این دو نفر در شهر بنی‌ولید دفن شده‌اند، اما هواداران قذافی خبری در مور دفن این افراد اعلام نکرده‌اند.

پیش از این انقلابیون از کشته شدن خمیس قذافی و محمد السنوسی خبر داده بودند، اما تلویزیون رسمی لیبی که در آن زمان در دست قذافی بود، ‌این خبر را تکذیب کرده و تصاویری از این دو را نشان داده بود.

 

کلید واژه: لیبی
کد مطلب: 22620
زمان انتشار: دوشنبه 25 مهر 1390 - 08:53:36
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین