به روز شده: 13 ساعت و 13 دقیقه قبل
کد مطلب: 22701
زمان انتشار: شنبه 30 مهر 1390 - 10:30:09

لاوروف:کشتن قذافی نقض توافقنامه ژنو بود

لاوروف:کشتن قذافی نقض توافقنامه ژنو بود
بیداری اسلامی > لیبی  - وزیر خارجه روسیه در واکنشی متفاوت از دیگر کشورها اعلام کرد که کشتن معمر قذافی نقض توافقنامه ژنو بود.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری سما، "سرگی لاوروف" شب گذشته در واکنش به مرگ قذافی اظهار داشت: مسکو معتقد است باید با معمر قذافی به هنگام بازداشت طبق توافقنامه ژنو همچون یک اسیر جنگی رفتار می شد و نباید وی را به قتل می رساندند.

وی در ادامه تحقیق درباره مرگ قذافی را خواستار شد و اظهار داشت: باید به قوانین و واقعیت های بین المللی استناد کنیم و این قوانین تاکید دارد در درگیری های مسلحانه باید مسائل انسانی مندرج در توافقنامه ژنو را مد نظر داشت.

در همین راستا "هوگو چاوز" رئیس جمهور ونزوئلا نیز در واکنش به مرگ قذافی وی را شهید خواند و اعلام کرد که دیکتاتور لیبی را ترور کرده اند.

معمر قذافی روز پنجشنبه در حالی که در لوله فاضلاب در شهر ساحلی سرت پنهان شده بود به دست انقلابیون و به ضرب 2 گلوله در شکم و سر به هلاکت رسید.

کد مطلب: 22701
زمان انتشار: شنبه 30 مهر 1390 - 10:30:09
نظرات [1 ]
ایرانی دوشنبه 2 آبان 1390 - 14:03:45
لوله فاضلاب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شرم کن.لوله ای به ان قطوری ابراهه ای زیر جاده بود.زمان مشخص خواهد کرد که مردم لیبی( البته اگر لیبی تجزیه نشود) انجا رابه یاد رهبر کشور قدرتمندشان زیارت خواهند کرد.سایت بی ارزشی دارید اقایان ارتش سایبری
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-2

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین