به روز شده: 5 ساعت و 59 دقیقه قبل
کد مطلب: 29084
زمان انتشار: چهارشنبه 1 آذر 1391 - 13:03:54

آماری تکان دهنده از تجاوز به کودکان انگلیسی

آماری تکان دهنده از تجاوز به کودکان انگلیسی
کودکان  - نتایج یک بررسی نشان می‌دهد تجاوز و سوء استفاده جنسی از کودکان طی سال‌های اخیر گسترش چشمگیری یافته است.

به گزارش فارس به نقل از اسکای نیوز، نتایج یک بررسی نشان می‌دهد که تجاوز جنسی به کودکان و سوء استفاده از آنها توسط گروه‌های مختلف در انگلیس گسترش یافته است.

بر اساس گزارش کمیسیونر دولتی کودکان انگلیس، حداقل 2409 کودک و نوجوان بین اوت 2010 تا اکتبر 2011 مورد سوء استفاده جنسی و اذیت و آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

این درحالیست که بر اساس همین گزارش، بیش از 16500 کودک در انگلیس در همین مدت در خطر جدی سوء استفاده و اذیت و آزار جنسی قرار داشته‌اند.

«سو برلوویتز» معاون کمیسیونر کودکان در انگلیس گفت: این آمارها حداقل است چرا که سازمان‌های مختلف از نشانه های هشدار دهنده نسبت به این موضوع آگاهی ندارند و نمی‌توانند اقدامات لازم را برای محافظت از کودکان اتخاذ کنند.

وی تاکید کرد که این شرایط بسیار بسیار نگران کننده است و این اصلا خوب نیست که کودکانی نیاز به محافظت دارند اما هیچ اقدامی برای آنها صورت نمی‌گیرد.

براساس این گزارش، بیشتر مدارکی که ارائه شده بسیار دلخراش است و نمی‌توان در این گزارش به آن اشاره کرد.

این گزارش چند ماه بعد از این حادثه منتشر میشود که 9 مرد سفید پوست چند دختر بچه 13 ساله را زندانی کرده و مورد تجاوز جنسی قرار داده بودند.

برلوویتز می‌گوید: این فقط یک مدل از اقدامات گروه‌های مختلف است که کودکان را مورد تجاوز قرار می‌دهند و مدلهای دیگر نیز وجود دارد.

کد مطلب: 29084
زمان انتشار: چهارشنبه 1 آذر 1391 - 13:03:54
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-1

دیگر مطالب