به روز شده: 4 ساعت و 27 دقیقه قبل
کد مطلب: 30340
زمان انتشار: یکشنبه 22 بهمن 1391 - 19:13:23

راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در سراسرکشور

راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در سراسرکشور
بیداری اسلامی  -  راهپیمایی پرشکوه مردم حماسه آفرین ایران اسلامی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی درسراسر کشور در حال برگزاری است .

به گزارش واحد مرکزی خبر  ، در طلیعه سی و پنجمین بهار شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ، مردم ولایتمدار مازندران به خیابانها آمدند تا عزت ، عظمت و اقتدار نظام اسلامی را بار دیگر به نمایش بگذارند .

مردم انقلابی و همیشه در صحنه مازندران امسال در حالی سی و پنجمین فجر انقلاب را آغاز کردند که در حساس ترین شرایط ، تهدیدهای پوشالی استکبار را بی اساس و ذلت و بی آبرویی برای خود استکبار دانستند .

اهتزاز پرچم پرافتخار ایران اسلامی و پلاکاردهایی با مضمون ما تا آخر ایستاده ایم ، مرگ بر آمریکا ،  دست خدا برسرما ، خامنه ای رهبر ما و نیز طنین شعار الله اکبر مردان و زنان این دیار پرشور تر و چشمگیر تر از هرزمانی به نمایش درآمد .

نمایش عزمی جدی و میثاقی ناگسستنی با آرمانهای بلند امام راحل (ره) ، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب که با خلق حماسه ای عظیم تمام فتنه های فتنه گران را نقش برآب می کند .

ساری مرکز مازندران متبلور از شکوه مردمی است که مسیر شهرداری تا امامزاده یحیی این شهرستان را با موجی از دریای با عظمت حضور همراه کرد .

جلوه اتحاد و همدلی مردم زنجان

مردم همیشه در صحنه زنجان پرشورتر از هرسال ، یک صدا در صف اقتدار ایستاده اند و میدان انقلاب زنجان را به جلوه گاهی دیگر تبدیل کرده اند.

جشن ملی سی و چهارمین بهار انقلاب در زنجان با حضور پرشور مردم انقلابی از بزرگ و کوچک ، پیر و جوان و زن و مرد از 10 صبح آغاز شد و راهپیمایان با حرکت از مسیرهای امیر کبیر و سبزه میدان به چهاراه  انقلاب نزدیک می شوند.

این  حضور که بی نظیر است با بانک الله اکبر و فریادهایی ازسر شوق استقلال و آزادی رنگ دیگری به خود گرفته است.

راهپیمایان  قرار است با پایان یافتن راهپیمایی ، نماز ظهر وعصر را در کنار هم و به جماعت اقامه کنند.

 نمایش اقتدار کردستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن                                 

مردم کردستان باحضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن عزت ، شرف و اقتدار ملی خود را به نمایش گذاشتند و پاسخ کوبنده ای به دشمنان دادند.

مردم  غیور  و  ولایتمدار کردستان اعم از زن و مرد ، پیر و جوان همه باهم  یکپارچه  در  این  روز حماسه ای به یادماندنی خلق کردند.

گزارش  خبرنگاران   ما   از  شهرهای   کردستان حاکیست  سیل  خروشان   شرکت کنندگان  در راهپیمایی 22 بهمن امسال بیشتر از سال‌های گذشته است و مردم  از مسیرهای  مختلف در حال حرکت به محل تجمع پایانی راهپیمایی هستند.

شرکت کنندگان  در این راهپیمایی درحالی که پارچه نوشته و عکس هایی  از  بنیانگذار  جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در دست دارند ، شعار مرگ بر آمریکا ،  مرگ بر رژیم صهیونیستی و مرگ بر انگلیس سر دادند .

مردم  کردستان آمده اند تا بار دیگر با خروش انقلابی با آرمان‌های  امام راحل ، رهبر معظم انقلاب و شهداء تجدید میثاق کنند.

از جلوه های زیبای حضور مردم در میادین اصلی شهرهای کردستان حضور جوانان و نوجوانان است که با در دست گرفتن پارچه نوشته و پرچم کشورمان شور و شوق خاصی به راهپیمایی داده اند .

حضور ورزشکاران و بسیجیان با لباس های ویژه و اجرای سرود هزار نفری دانش آموزان سنندجی از دیگر جلوه های این راهپیمایی است.

حضور پر شور مردم خراسان جنوبی در راهپیمایی 22 بهمن   

راهپیمایی 22 بهمن 91 در بیش از 55 نقطه خراسان جنوبی در حال برگزاری است.

راهپیمایی 22 بهمن در برخی نقاط خراسان جنوبی از ساعت 9 بامداد امروز آغاز شده و سیل خروشان جمعیت در  خیابان ها حضور پیدا کرده‌اند و به گفته شاهدان عینی حضور در مقایسه با سال های گذشته پررنگ تر بوده است.

مرزنشینان خراسان جنوبی با شوری وصف ناپذیر آمده اند تا ثابت کنند هیچ‌گاه پشت انقلابی را که به دست خود و رهبری فرزانه به پیروزی رسانده اند خالی نمی‌کنند.

مردم خطه بیرجند که به فرهنگشان شهره اند، آمده‌اند تا ثابت کنند علی رغم همه تحریم ها باز هم نظام جمهوری اسلامی را پشتیبان هستند و هرگز از حمایت این نظام دست بر نخواهند داشت.

مردم سرزمین طلای سرخ در قاین هم با شور حماسی آمده اند تا باز هم برگ زرینی دیگر بر دفتر تاریخ 34 ساله انقلاب اسلامی ایران بیافزایند .

مردم سرزمین دارالمومنین فردوس هم آمده‌اند تا با حضور حماسی شان چشم امید همه محرومان ، مظلومان و ستم‌کشیدگان جهان باشند.

غیور مردان و شیرزنان سرایانی هم آمده اند تا نشان دهند ملت ایران در هیچ شرایطی دست از حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران بر نمی‌ دارد.

ولایتمداران سربیشه ای هم امروز آمده اند تا با فریاد مرگ بر استکبار پشت دشمنان نظام را بلرزانند.

مردم همیشه در صحنه بشرویه نیز با حضور در راهپیمایی دشمن شکن امروز آمده اند تا صحنه‌ای دیگر برای تجلی بصیرت ملت ایران بیافرینند.

شیعه و اهل سنت درمیان نیز دوشادوش همدیگر آمده اند تا امتیازی عالی را در کارنامه حضور همیشه در صحنه شان ثبت کنند.

دریادلان کویری نهبندان هم آمده اند تا فردا فرزندانشان به حماسه حضورشان افتخار کنند.

مردم دیار گل های نرگس هم در خوسف با حضور آگاهانه شان آمده اند تا به دشمن بفهمانند انقلاب اسلامی ، نهالی که با خون هزاران شهید آبیاری و به درخت تناوری تبدیل شده از هیچ باد و طوفانی نمی هراسد.

مردم انقلابی زیرکوه هم گروه گروه و دسته دسته به خیابان ها آمده اند تا با حضورشان سیلی محکمی بر بدخواهان نظام بزنند.

نمایش اقتدار مردم در قم

راهپیمایی عظیم یوم الله 22 بهمن در قم  با حضور پر شور و گسترده مردم بصیر و انقلابی شهر خون و قیام  در حال برگزاری است .

دهها هزار نفر زن و مرد ،کودک وپیر وجوان همگام با علما و مراجع عظام تقلید با حضور در میدان شهید مطهری محل آغاز راهپیمایی ، با فریادهای الله اکبر و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل راهپیمایی دشمن شکن خود را آغاز کردند تا بار دیگر خوابهای پریشان دشمنان را آشفته تر کنند.

انبوه جمعیت حاضر در راهپیمایی با دردست داشتن پارچه نوشته های انقلابی وتصاویر بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی ،سی و چهارمین سالگرد پیروزی خود را جشن گرفته و میثاق خود را با آرمان های  شهیدان گلگون کفن انقلاب تجدید می کنند.

حضور مردم قم در راهپیمایی بسیار پر شور و عظیم و حضور جوانان در آن چشمگیر است.

هوای قم نیز در آغاز سی و پنجمین بهار آزادی کاملا" بهاری است .

راهپیمایان در گفتگو با خبرنگار ما حمایت از نظام اسلامی و ولایت فقیه و پاسخگویی به فشارها ،تحریم ها  و یاوه سرایی های آمریکا و استکبار جهانی را علت حضور گسترده و شورانگیز خود در جشن انقلاب بیان کردند.

راهپیمایان پس از طی مسیرهای تعیین شده درحرم مطهر حضرت معصومه(س)گردهم خواهند آمد.

سخنران مراسم امروز در قم آقای لاریجانی  رئیس مجلس شورای اسلامی  است .

 راهپیمایی 22 بهمن در خراسان رضوی

مردم حماسه آفرین خراسان رضوی  در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، همگام  با  دیگر هموطنان ،  در  راهپیمایی پرشکوه  22 بهمن شرکت کردند .

مردم همیشه در صحنه خراسان رضوی امروز هم پا و هم صدا با همه مردم ایران اسلامی صف در صف به صحنه حضور آمده اند تا  ایادی استکبار ببینند  و  بدانند هیچ دسیسه و  توطئه ای نمی تواند  عزم راسخ این مردم  را  در دفاع از انقلاب اسلامی  و آرمان های امام راحل  و  شهدا خدشه دار کند.

پیر و جوان ،  زن و مرد ، کودک و نوجوان ، دانش آموزان ،  فرهنگیان  ،  دانشگاهیان ،  روحانیان ،  اصناف  ، کارمندان ، ورزشکاران ،  هنرمندان ،  مسئولان و دیگر گروه های مردم ،  همه و همه آمده اند  تا  بار دیگر با سردادن ندای  الله اکبر لرزه بر جان همه دشمنان این انقلاب بیندازند.

همه آمده اند تا با لبیک به ندای  رهبر فرزانه خویش ،  وحدت و همبستگی خود را در برابر چشمان دنیا به نمایش بگذارند.

راهپیمایی22 بهمن  امروز در مشهد مقدس از  ساعت 9  از میدان  شهدا  به  سمت بارگاه  منور رضوی آغاز  شد.

راهپیمایان پارچه نوشته هایی با  شعارهای ما  تا آخرین نفس از این انقلاب دفاع خواهیم کرد ،  دشمن بداند با  انواع  دسیسه ها  و  تحریم ها علیه ایران اسلامی  راه به جایی نمی برد  و  لبیک یا خامنه ای  در دست دارند.

 پرچم  سه رنگ  جمهوری اسلامی ایران  نیز بر سر جمعی  از راهپیمایان  جلوه ای  ویژه به این مراسم بخشیده است.

راهپیمایی در دیگر شهرستان های خراسان رضوی هم از لحظاتی پیش آغاز شد.

 راهپیمایی 22 بهمن در ورامین

راهپیمایی بزرگ مردم ورامین در گرامیداشت سی و چهارمین بهار انقلاب اسلامی برگزار  شد.

مبدا حرکت حماسی مردم ورامین ساعت 9 و 30 دقیقه از میدان امام خمینی (ره) شروع شد .

شمار زیادی از ورامینی ها از یک ساعت پیش از آغاز مراسم در این میدان جمع شده بودند .

مردم پس از عبور از خیابان 15خرداد ، میدان امام حسین(ع) و بلوار شهید باهنر به محوطه کارخانه قند می روند تا آنجا به طور رسمی تولد انقلاب را جشن بگیرند .

 راهپیمایی 22 بهمن در پاکدشت

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پاکدشت هم برگزار شد.

مردم همیشه در صحنه و هوشیار پاکدشت در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاباسلامی ، راهپیمایی خود را به منظور به نمایش گذاشتن اتحاد و حمایت همه جانبه از انقلاب و نیز تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب از میدان آزادگان آغاز کردند.

مردم ولایتمدار پاکدشت در ادامه، از مسیر میدان آزادگان به سمت میدان ساعت ، بلوار شهید قمی ، بلوار شهید رحیمی و مصلی حرکت می کنند.

راهپیمایی 22 بهمن در اسلامشهر

راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده مردم در اسلامشهر برگزار شد .

گروه های مختلف مردم مومن و همیشه در صحنه اسلامشهر با شور و اشتیاق در محل های شروع راهپیمایی تجمع و حرکت خود را از مسیرهای اعلام شده آغاز کردند و با شعارهای ضد استکباری به سمت میعادگاه نمازجمعه در حرکت هستند .

 راهپیمایی 22 بهمن در بجنورد

راهپیمایی بزرگ 22 بهمن با حضور مردم همیشه در صحنه و انقلابی بجنورد درحال برگزاری است .

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با شعارهای در بهار آزادی جای شهدا خالی است ، فریاد ملت ما مرگ بر امریکا  ، فریاد هر بسیجی مرگ بر منافق ، مرگ بر اسرائیل ، آرمان امام خمینی آرمان قطعی ملت های دنیاست ، وصیت شهیدان مرگ بر امریکا ، استقلال آزادی جمهوری اسلامی ، الله اکبر به سمت مصلی این شهر در حرکت هستند.

گروه های ترک ، کرد ، ترکمن ، تات و فارس با لباس های محلی و در دست داشتن پارچه نوشته ها و کاغذ نوشته ها آمده اند تا باردیگر به جهانیان ثابت کنند که تا آخر ایستاده اند.

راهپیمایی هموطنان در همدان

همزمان با فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، راهپیمایی مردم دارالمومنین استان همدان در حال برگزاری است  .

ائمه جمعه و جماعات ، مسئولان ادارات و سازمان‌ها ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، ورزشکاران و هنرمندان ، معلمان و فرهنگیان ، دانش آموزان و... همگام با مردم همیشه در صحنه در راهپیمایی امروز حضور دارند .

مردم با مشت‌هایی گره کرده ، شعار مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، 22 بهمن ماه یوم الله یوم الله ، بنیانگذار این روز روح الله روح الله ، 22 بهمن بود گرامی  بر رهبر جمهوری اسلامی و راه امام و شهدا زنده است نهضت ما همیشه پاینده است سر می‌دهند و یک صدا پایبندی خود را به انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام خمینی (ره) فریاد می زنند و تبعیت خویش را از رهبر معظم انقلاب اعلام می کنند .

خروش انقلابی مردم آذربایجان شرقی

مردم شهرستان ها و شهرهای آذربایجان شرقی با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن وحدت خود را به نمایش گذاشتند .

این حضور در تبریز از سمت مسیرهای 9 گانه و محلات این شهرستان آغاز شده و به سمت میدان نماز تبریز در حرکت است . این سیل بهم پیوسته مردمی با سر دادن  شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل و مرگ بر ضد ولایت فقیه سیلی دیگری بر صورت دشمنان انقلاب خواهد زد .

پیر و جوان، زن و مرد و خرد و کلان با در دست داشتن پرچم های جمهوری اسلامی ایران و تصاویر مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) آمده اند تا با مقام معظم رهبری و ولایت فقیه میثاق تازه کنند و با آرمان های شهدا و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران عهدی دوباره ببندند .

حضور گرم مردم در دیگر شهرهای استان نیز چشم ها را خیره کرده و شرکت گسترده مردم در راهپیمایی امروز چشمگیر است .
 
 
 

کد مطلب: 30340
زمان انتشار: یکشنبه 22 بهمن 1391 - 19:13:23
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+4

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین