به روز شده: 11 ساعت و 27 دقیقه قبل
کد مطلب: 32658
زمان انتشار: دوشنبه 17 تیر 1392 - 08:49:57

افتخاری: دولت آینده به مشکلات حوزه زنان و خانواده توجه ویژه کند

افتخاری: دولت آینده به مشکلات حوزه زنان و خانواده توجه ویژه کند
زنان  - نماینده مردم تهران در مجلس می‌گوید: دولت آینده باید دغدغه اسلام و منویات مقام معظم رهبری بویژه در مسائل زنان و خانواده را داشته باشند و در این راه، رهنمودهای ایشان را عملی کند.

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  تسنیم با اشاره به ویژ‌گی‌های اعضای کابینه دولت یازدهم گفت:‌ دودلت یازدهم باید از افرادی که متخصص، متعهد و کارآمد هستند و سابقه‌ای موفق دارند، تشکیل شود. در این زمینه باید از کسانی که متناسب جامعه امروز ما هستند برای خدمت‌رسانی به مردم دعوت به همکاری شود.

وی افزود: باید از افرادی که توانایی خدمت‌رسانی دارند و می‌توانند از همه ظرفیت‌ها جهت پیشرفت کشور بهره‌برداری کنند، استفاده شود.

نماینده مردم تهران با اشاره به شعار رئیس‌جمهور منتخب مبنی بر برپایی دولت تدبیر و امید تاکید کرد:‌ برنامه‌ریزی برای رسیدن به هدف باید یکی از شاخصه‌های اعضای کابینه حسن روحانی باشد و همانطور که وی گفته، با تدبیر و برنامه‌ریزی لازم از همه ظرفیت‌ها به عنوان اعضای اصلی کابینه یا نیروهای مشورتی بهره خواهد گرفت.

افتخاری درباره سطح زندگی مادی اعضای دولت یازدهم اظهار داشت:‌ خدمتگذار ملت باید وزارت را برای خدمت به نظام و مردم بخواهد و در زمینه تحقق منویات مقام معظم رهبری و کیان و اقتدار کشور بکوشد البته ممکن است افرادی باشند که ثروت داشته باشند و این ثروت را از راه مشروع بدست آورده باشند، ولی نباید از افرادی استفاده شود که مردم و پست و مقام را پلی برای ارتقاء سطح مادی و اجتماعی خود بخواهند.

وی تصریح کرد:‌ اعضای کابینه یازدهم باید در راه خدمت‌رسانی خالصانه، همراه دولت باشند و همانگونه که امام علی (ع) می‌فرمایند نباید از کسانی که پست و مقام را طعمه‌ای برای بالارفتن خود می‌دانند، استفاده شود.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان این گفت‌وگو، تعهد، اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی و پیگیری‌ منویات رهبری را از شاخصه‌های مهم اعضای دولت یازدهم برشمرد و تاکید کرد: دولت آینده باید دغدغه اسلام و منویات مقام معظم رهبری بویژه در مسائل زنان و خانواده را داشته باشند و در این راه، رهنمودهای ایشان  را عملی کند و به جای اینکه مرعوب غرب و استکبار جهانی باشند، خودشان را در وقف تحقق اهداف اسلام کنند.

کد مطلب: 32658
زمان انتشار: دوشنبه 17 تیر 1392 - 08:49:57
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-3

دیگر مطالب