به روز شده: 2 ساعت و 15 دقیقه قبل
کد مطلب: 33957
زمان انتشار: چهارشنبه 27 شهریور 1392 - 11:06:57

شکایت مصری‌ها از قطر به دادگاه لاهه

شکایت مصری‌ها از قطر به دادگاه لاهه
بیداری اسلامی > مصر  - رئیس حزب خلق دموکراتیک مصر اعلام کرد که این حزب درصدد شکایت علیه رژیم قطر و شبکه تلویزیونی الجزیره این کشور در دیوان بین‌المللی دادگستری در لاهه به خاطر اقدامات آنها علیه ملت مصر است.


به گزارش فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، احمد جبیلی رئیس حزب خلق دموکراتیک گفت: این حزب در مسیر ارایه شکایت به دادگاه لاهه درخصوص اقدامات رژیم قطر و شبکه الجزیره در تحریک کردن ملت مصر علیه ارتش و ایجاد شکاف در بین آنها درقبال ارتش است.

درهمین حال، اشرف فتح الباب دبیرکل حزب خلق دموکراتیک مصر بر ضرورت به جریان انداختن شکایت کیفری علیه مجریان و شرکت کنندگان در برنامه های شبکه های اقماری الجزیره قطر و افرادی که به دنبال ایجاد شکاف و دو دستگی بین ملت مصر و ارتش و برهم زدن صلح و امنیت داخلی با ترویج هرج و مرج در مصر و بسیاری از جرایم به اسم آزادی رسانه ای هستند، تاکید کرد.

وی خواستار تسریع در ارایه اسناد و مدارک به دستگاه قضایی مصر برای تعیین تکلیف کسانی که مصری ها را علیه کشورشان می شورانند، شد.

درهمین حال، مهندس محمد عبدالخالق الشبراوی از شیوخ مصری بر تسریع در سلب تابعیت یوسف القرضاوی رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان به خاطر فتوا در قیام علیه ارتش مصر شد.

کلید واژه: مصر - بیداری اسلامی
کد مطلب: 33957
زمان انتشار: چهارشنبه 27 شهریور 1392 - 11:06:57
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین