به روز شده: 5 ساعت و 40 دقیقه قبل
کد مطلب: 35099
زمان انتشار: شنبه 25 آبان 1392 - 11:37:00

مهدهای کودک رتبه بندی می شوند

مهدهای کودک رتبه بندی می شوند
کودکان  - مدیرکل دفتر کودک و نوجوان سازمان بهزیستی کشور از رتبه بندی مهدهای کودک سراسر کشور براساس آیین نامه جدید خبرداد.

به گزارش ایرنا، ˈحمیدرضا الوند ˈگفت: به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات در مهدهای کودک، همه استان های کشور آئین نامه جدیدی در این خصوص تدوین کرده که بزودی به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

وی افزود: براساس آئین نامه جدید مهدهای کودک روستایی به رتبه های یک تا چهار و مهدهای کودک شهری نیز براساس کیفیت ارائه خدمات خود به یک تا سه ستاره رتبه بندی می شوند.

وی با بیان اینکه در گذشته نیز مهدهای کودک درجه بندی شده بودند اظهار داشت: دستورالعمل بازنگری برای درجه بندی مهدهای کودک در سطح کشور تدوین شده است.

الوند با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 15 هزار مهد کودک در کشور فعالیت می کند، گفت: از این تعداد هفت هزار و 700 مهد کودک در مناطق شهری و هفت هزار و 300 مهد نیز در مناطق روستایی مشغول فعالیت هستند.

الوند در مورد افزایش شهریه مهدهای کودک نیز گفت: شهریه مهدهای کودک از اول مهرماه سال جاری به طور میانگین حدود 26 درصد کمتر از نرخ تورم افزایش یافته است. وی گفت: تمامی مهدهای کودک موظف هستند فقط براساس نرخ اعلام شده شهریه خود را افزایش دهند در غیر این صورت با متخلفین برخورد خواهد شد.

کد مطلب: 35099
زمان انتشار: شنبه 25 آبان 1392 - 11:37:00
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-1

دیگر مطالب