به روز شده: 10 ساعت و 2 دقیقه قبل
کد مطلب: 35206
زمان انتشار: چهارشنبه 29 آبان 1392 - 11:51:40

مولاوردی: کار آفرینی از دغدغه‌های معاونت امور زنان و خانواده است

مولاوردی: کار آفرینی از دغدغه‌های معاونت امور زنان و خانواده است
زنان  - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اعضای هیأت مؤسس و هیأت مدیره بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش ایسنا، در این دیدار که اعضای هیأت مؤسس از جمله رییس هیئت مدیره و مدیرعامل و بازرس بنیاد حضور داشتند، اظهارامیدواری شد که این معاونت در مسیر توسعه توانایی‌های زنان در اقشار مختلف بهبود محیط قانونی معطوف به آن، نقش موثری ایفا کند.

همچنین در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از تجارب مرتبط با فرصت‌های کسب و کار زنان سرپرست خانوار، بر ارائه مدل‌های فرآیند شکل گیری آن تأکید و در زمینه کمک به توان افزایش تیم مدیریتی معاونت و نیز مشاوران امور زنان در نهادهای دولتی با رویکرد کارآفرینی سازمانی اعلام آمادگی شد.

بر اساس این گزارش، اشاره به تجربه این بنیاد در زاهدان و بیرجند بویژه در اتصال به منابع و توانمندی در دسترسی به کسب و کار زنان سرپرست خانواده و لزوم آموزش تسهیل گران در عملیاتی کردن و پیاده سازی این برنامه‌ها از جمله موضوعات مورد گفت‌وگو بود.

در پایان این دیدار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن تشکر از خدمات و تلاش‌های این بنیاد و آرزوی موفقیت برای آنان از پیشنهادات ارائه شده استقبال کرد و آمادگی این معاونت را در همکاری و همفکری برای پیشبرد برنامه‌ها و اهداف مشترک اعلام کرد و توسعه کار آفرینی را از دغدغه‌های این معاونت دانسته و حمایت از برنامه‌ها و پروژه‌هایی که با این هدف انجام می پذیرد را از اولویت‌های این معاونت اعلام کرد.

کد مطلب: 35206
زمان انتشار: چهارشنبه 29 آبان 1392 - 11:51:40
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

دیگر مطالب