به روز شده: 3 ساعت و 34 دقیقه قبل
کد مطلب: 47692
زمان انتشار: شنبه 25 مهر 1394 - 13:50:00

امین زاده: تحقق حقوق شهروندی از اهداف اصلی دولت است

امین زاده: تحقق حقوق شهروندی از اهداف اصلی دولت است
حقوق شهروندی  - معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: تحقق حقوق شهروندی از اهداف اصلی دولت بوده و دولت در تلاش است که این امر به بهترین شکل محقق شود.

به گزارش مهر، الهام امین زاده پیش از ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه تحقق حقوق شهروندی از اهداف اصلی دولت است، اظهار داشت: تمام دستگاه های اجرایی و دولتی باید در مسیر تحقق حقوق شهروندی گام بردارند.

وی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی مسئله حقوق شهروندی مورد توجه قرار گرفته است و تلاش های بسیاری در این عرصه انجام شده است.

معاون حقوقی رئیس جمهور تاکید کرد: باید تلاش شود که مردم از حقوق شهروندی خود اطلاع داشته باشند و همه دستگاه ها در مسیر تحقق حقوق شهروندی حرکت کنند.

وی بیان کرد: پاسخگویی یکی از وظایف مهم مدیران به شمار می رود و باید این امر مورد توجه ویژه مسئولان قرار گیرد.

الهام امین زاده تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم در دستگاه های مختلف باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد و دولت در این مسیر گام های ارزشمندی تاکنون برداشته است.

وی با بیان اینکه پویایی حقوق شهروندی ضروری است، تصریح کرد: نظرات دانشمندان و نخبگان و اساتید دانشگاه برای تحقق حقوق شهروندی مورد استفاده قرار گرفته است.

باید تکریم ارباب رجوع به یک فرهنگ تبدیل شود

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد نیز در این دیدار با اشاره به اینکه استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان های محروم کشور است، تاکید کرد: این استان باید مورد توجه بیشتر دولت برای توسعه قرار گیرد.

حجت الاسلام محمد علی نکونام ادامه داد: از ابتدای انقلاب تاکنون تلاش های بسیاری در مسیر توسعه و پیشرفت این استان انجام شده است، اما همچنان نقاط ضعف و کمبودها مشاهده می شود که باید تلاش شود این کمبودها رفع شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به موضوع حقوق شهروندی، افزود: مردم باید همیشه مورد احترام و تکریم قرار گیرند و باید در دستگاه و ادارات به ارباب رجوع ها احترام گذاشته و تلاش شود که کار آنها در کمترین زمان انجام شود.

حجت الاسلام محمد علی نکونام افزود: نباید حقوق مردم ضایع شود، باید در ادارات نظارت دقیقی باشد تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی تاکید کرد: اسلام همیشه به رعایت حقوق مردم تاکید کرده و باید همه تلاش کنیم توصیه های امامان و پیامبران در خصوص حقوق مردم رعایت شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد افزود: باید تکریم ارباب رجوع به یک فرهنگ تبدیل شود و همه کارکنان ادارات و سازمان ها به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

کد مطلب: 47692
زمان انتشار: شنبه 25 مهر 1394 - 13:50:00
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-2

دیگر مطالب
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
دبیر کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری هیأت دولت:
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
علی محمد فلاح زاده