به روز شده: 22 ساعت و 26 دقیقه قبل
کد مطلب: 51900
زمان انتشار: چهارشنبه 3 شهریور 1395 - 10:11:19

اظهار نظر ترامپ درباره زندگی سیاهپوستان آمریکایی و سایر اقلیت ها در دوره اوباما

اظهار نظر ترامپ درباره زندگی سیاهپوستان آمریکایی و سایر اقلیت ها در دوره اوباما
اقلیت ها  - نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر عنوان کرد که استانداردهای زندگی شهروندان سیاهپوست و سایر اقلیت‌های جمعیتی در آمریکا در دوره ریاست جمهوری اوباما بدتر شده است.

به گزارش تسنیم به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر، در سخنانی در یک راهپیمایی انتخاباتی تاکید کرد: استانداردهای زندگی جمعیت سیاهپوست و سایر اقلیت های قومی در آمریکا در دوره ای که باراک اوباما رئیس جمهور بوده، بدتر شده است.

ترامپ در جمع طرفداران خود در آستین واقع در ایالت تگزاس، گفت: مشارکت سیاهپوستان در نیروی کار آمریکا کاهش یافته است. تعداد سیاهپوستانی که از کمک‌های غذایی دولت استفاده می کنند، در دوره اوباما به بیش از 58.2 درصد رسیده است. درصد سیاهپوستان آمریکایی که مالک خانه هستند، به 41.7 درصد کاهش یافته است.

وی تصریح کرد: سیاست‌های اوباما برای 40 میلیون نفر از اسپانیایی تبارهای آمریکایی نیز فاجعه بار بوده است. درآمد این افراد در دوره اوباما بیش از 1000 دلار کاهش داشته است.

تازه ترین نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که ترامپ توانسته است اختلاف خود را با هیلاری کلینتون نامزد دموکراتها کاهش دهد. ترامپ اکنون به دنبال جلب حمایت سیاهپوستان و سایر اقلیت‌های قومی در آمریکا است.

سیاهپوستان و اسپانیایی تبارها بیش از 80 میلیون نفر از جمعیت آمریکا معادل 27 درصد کل جمعیت را تشکیل می‌دهند.

کد مطلب: 51900
زمان انتشار: چهارشنبه 3 شهریور 1395 - 10:11:19
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-3

دیگر مطالب
گفتگو