به روز شده: 8 ساعت و 52 دقیقه قبل
کد مطلب: 52988
زمان انتشار: سه شنبه 4 آبان 1395 - 16:54:12

دادستان کل کشور: خواستار حل موضوع های حقوق و قضایی ایران و پاکستان هستیم

دادستان کل کشور: خواستار حل موضوع های حقوق و قضایی ایران و پاکستان هستیم
قوه قضائیه  - دادستان کل کشور با اشاره به ملاقات های روز سه شنبه خود با مسئولان و مقام های عالی قضایی و حقوقی پاکستان تاکید کرد: خواستار حل موضوع های حقوقی و قضایی موجود میان دو کشور دوست و برادر هستیم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین 'محمد جعفر منتظری' که برای گفت و گو با مقام های عالی حقوقی و قضایی پاکستان به پایتخت این کشور سفر کرده است، گفت: موضوع های حقوقی و قضایی متعددی میان دو کشور دوست، همسایه و مسلمان ایران و پاکستان مطرح است و در این سفر، گفت و گوهای خوبی درباره موضوع های فیما بین انجام شد.
حجت الاسلام منتظری اظهار داشت: در ملاقات با مقامات عالی حقوقی و قضایی پاکستان، درباره مسائل مربوط به محکومین، استراد مجرمین، اتباع ایرانی که در زندان های پاکستان هستند، اتباع پاکستانی که در زندان های ایران هستند، همکاری در حوزه مبارزه با قاچاق مواد مخدر و مبارزه با تروریسم گفت و گو شد و ضرورت اجرایی شدن توافقنامه های موجود میان دو طرف در زمینه های یاد شده مورد تاکید قرار گرفت.
وی اظهار امیدواری کرد که گفت و گوها و تبادل نظر انجام شده در جریان سفر جاری به اسلام آباد، در مجموع بتواند به نفع هر دو کشور باشد و به حل موضوع های فیما بین در حوزه های حقوق و قضایی کمک کند.
دادستان کل کشور در ملاقات های امروز خود با مقام های عالی حقوقی و قضایی پاکستان، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی مرگبار شب گذشته در کویته که منجر به کشته شدن دست کم 60 نفر از افراد بی گناه شد، به نمایندگی از جمهوری اسلامی و مردم ایران، این رویداد ناگوار را به دولت و ملت پاکستان تسلیت گفت.
علی اکبر بختیاری رئیس دفتر داستان کل کشور، محمدمهدی چراغیان معاون دادستان کل کشور و فوائدی دادیار دادسرای دیوان عالی کشور، دادستان کل را در سفر به پاکستان همراهی می کنند.

کلید واژه: پاکستان
کد مطلب: 52988
زمان انتشار: سه شنبه 4 آبان 1395 - 16:54:12
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
درباره کاهش تعداد زندانیان
درباره کاهش تعداد زندانیان
ذبیح‌الله خداییان