به روز شده: 15 ساعت و 4 دقیقه قبل
کد مطلب: 53058
زمان انتشار: یکشنبه 9 آبان 1395 - 09:30:35

علمای یمن: عربستان دروغ می‌گوید تا بر جنایات خود سرپوش بگذارد

علمای یمن: عربستان دروغ می‌گوید تا بر جنایات خود سرپوش بگذارد
بیداری اسلامی > یمن  - انجمن علمای یمن اعلام کرد که دروغهای رسانه‌ای درباره حمله موشکی به مکه، با هدف سرپوش گذاشتن بر جنایات بزرگ عربستان مطرح می‌شود.

به گزارش تسنیم به نقل از المیادین، انجمن علمای یمن اعلام کرد که دروغ رسانه‌های ائتلاف متجاوز سعودی آمریکایی درباره هدف قرار گرفتن مکه توسط ارتش یمن، تلاش برای سرپوش گذاشتن بر جنایات بزرگ عربستان از جمله جنایت حمله به مجلس ترحیم در تالار بزرگ صنعا است.

انجمن علمای یمن در بیانیه‌ای از همه آزادگان جهان و رسانه‌ها خواست که از ملت مظلوم یمن حمایت کنند.

علمای یمن همچنین از ملت یمن خواستند که صبر و مقاومت بیشتری در مقابله با این تجاوز ظالمانه به خرج داده و به مقاومت خود ادامه دهند.

از سوی دیگر یک منبع در وزارت خارجه یمن در صنعا نیز اعلام کرد که آنچه رسانه‌های عربستان درباره هدف قرار دادن اماکن مقدس در عربستان شایعه می‌کنند، بیانگر حالت ورشکستگی این کشور است و هدف از این ادعاهای دروغ مخفی کردن جنایات جنگی ائتلاف متجاوز سعودی است.

یک مقام امنیتی یکی از کشورهای خلیج فارس از توطئه خطرناک سعودی‌ها برای شلیک موشک به‌سوی مکه و متهم‌کردن یمنی‌ها خبر داد.

منابع نظامی یمن اعلام کردند که واحد موشکی ارتش یمن پنجشنبه شب گذشته یک فروند موشک بالستیک از نوع برکان یک ( آتشفشان 1) به سمت فرودگاه نظامی ملک عبدالعزیز شلیک کردند.

این در حالی است که منابع عربستانی خبر دادند که یک فروند موشک بالستیک یمنی در فاصله 65 کیلومتری مکه رهگیری و منهدم شده است.

محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن در واکنش به جنجال رسانه‌های وابسته به سعودی‌ها اعلام کرد که بهانه کردن اماکن مقدسه نشان دهند درماندگی متجاوزان سعودی است.

کارشناسان می‌گویند منابع سعودی با تغییر خبر و عوض کردن مکان اصابت موشک از جده به شهر مقدس مکه قصد دارند تا افکار عمومی جهان اسلام را علیه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن تحرک کنند.

کلید واژه: یمن - جنایات جنگی
کد مطلب: 53058
زمان انتشار: یکشنبه 9 آبان 1395 - 09:30:35
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین