به روز شده: چند لحظه قبل
کد مطلب: 53172
زمان انتشار: یکشنبه 16 آبان 1395 - 09:55:09

استفاده ابزاری آل سعود از یک سازمان اسلامی برای اتهام‌زنی به انصارالله

استفاده ابزاری آل سعود از یک سازمان اسلامی برای اتهام‌زنی به انصارالله
بیداری اسلامی > یمن  - سازمان همکاری اسلامی با تکرار ادعاهای بی اساس عربستان درباره حمله موشکی جنبش انصارالله به مکه، این حمله را محکوم کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از روسیاالیوم، سازمان همکاری اسلامی بر اتهامات بی‌اساس عربستان علیه جنبش انصارالله صحه گذاشت.

بر اساس این گزارش، سازمان همکاری اسلامی در نشست روز شنبه خود در جده با تکرار ادعای بی اساس عربستان درباره حمله موشکی جنبش انصارالله به مکه مکرمه، این حمله و حمایت از انصارالله را به شدت محکوم و بر حمایتهای خود از عربستان تاکید کرد.

سازمان همکاری اسلامی در حالی ادعای عربستان را تکرار کرد که انگلیس همپیمان عربستان، به صراحت ادعای آل سعود مبنی بر حمله انصارالله به مکه را رد و تاکید کرد این حمله به جده انجام شد نه مکه.

حمله اخیر انصارالله به پایگاه هوایی شهر جده که مرکز اقتصادی عربستان به شمار می‌آید، در حالی صورت گرفت که عربستان پس از آن اعلام کرد در این حمله یک موشک به‌سمت مکه شلیک شد نه جده!

در همین راستا محمد عبدالسلام سخنگوی رسمی انصارالله ادعای سران سعودی مبنی بر شلیک موشک به‌سمت مکه را تکذیب کرد و گفت هدف عربستان از طرح این ادعا برانگیختن احساسات مسلمانان است.

از سوی دیگر نگاهی به حملات ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضع سعودی نشان می‌دهد آنان تا این لحظه هیچ تأسیسات غیرنظامی را هدف حمله قرار نداده‌اند از همین رو ادعای حمله به مکه و بزرگنمایی آن در قالب حمله انصارالله به اماکن مقدس در عربستان بی‌اساس است.

عربستان در حالی مدعی است که موشک انصارالله به‌سمت مکه نشانه رفته است که با توجه به فاصله بیش از 60 کیلومتری بین جده و مکه نمی‌توان ادعای رسانه‌های سعودی در این خصوص را منطقی دانست و باور کرد.

کلید واژه: یمن
کد مطلب: 53172
زمان انتشار: یکشنبه 16 آبان 1395 - 09:55:09
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+3

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین