به روز شده: 8 ساعت و 59 دقیقه قبل
کد مطلب: 53927
زمان انتشار: دوشنبه 6 دی 1395 - 08:36:20

فتاح: ۳۱۰۰ خانواده مسیحی تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند

فتاح:  ۳۱۰۰ خانواده مسیحی تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند
اقلیت ها  - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در حاشیه دیدار عیدانه خود که همزمان با میلاد مسیح(ع) با چند خانواده تحت حمایت این کمیته انجام شد، از حمایت کمیته امداد از بیش از ۳۱۰۰ خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی خبر داد.

به گزارش تسنیم، سید پرویز فتاح در حاشیه بازدید عیدانه خود از چند خانواده مسیحی تحت پوشش کمیته امداد که به‌مناسبت سالروز میلاد عیسی مسیح(ع) انجام شد، با تبریک فرارسیدن این عید به تمام مسلمانان و مسیحیان اظهار داشت: عیسی مسیح(ع) یکی از پیامبران بزرگ الهی است و سالروز تولد ایشان برای تمام مسیحیان و مسلمانان مبارک است.

رئیس کمیته امداد با تأکید بر اینکه این کمیته از محرومان و ضعفای جامعه فارغ از دین و مذهبشان حمایت می‌کند در پاسخ به خبرنگار تسنیم درخصوص تعداد مددجویان مسیحی تحت پوشش این کمیته گفت: در حال حاضر کمیته امداد امام خمینی(ره) کنار کلیسا، بیش از 3100 خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی تحت پوشش خود دارد که این حمایت‌ها بیش از 5200 نفر از هموطنان ارمنی، آشوری و مسیحی را شامل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کمک و حمایت‌های کمیته امداد، مستمری، کمک‌هزینه‌های درمان و تمام خدماتی که به مددجویان ارائه می‌شود، فارغ از دین و مذهب آنها است و حتی در موارد متعددی، شاهدیم که حامیان مسلمان، یتیمان و محرومان غیرمسلمان را تحت پوشش خود قرار می‌دهند.

کد مطلب: 53927
زمان انتشار: دوشنبه 6 دی 1395 - 08:36:20
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+4

دیگر مطالب
گفتگو