به روز شده: 7 ساعت و 20 دقیقه قبل
کد مطلب: 54058
زمان انتشار: دوشنبه 13 دی 1395 - 13:52:20

هشتگ اعتراضی ' و ما قتلوه' در فضای مجازی / خون شیخ نمر بی پاسخ نمی‌ماند

هشتگ اعتراضی ' و ما قتلوه' در فضای مجازی / خون شیخ نمر بی پاسخ نمی‌ماند
بیداری اسلامی > عربستان سعودی  - شمار زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی همزمان با سالگرد شهادت مظلومانه روحانی برجسته جهان تشیع آیت الله «نمر باقر النمر»هشتگ اعتراضی 'و ما قتلوه ' در شبکه توییتر را فعال کردند.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام فعالان سیاسی و اجتماعی علاقه مند به این عالم عالیقدر شیعه، این حرکت اعتراضی با هدف محکومیت شهادت مظلومانه آیت الله «نمر باقر النمر» از سوی رژیم سعودی و تاکید بر تداوم راه پرافتخار این عالم مومن و مظلوم جهان تشیع، صورت پذیرفته است.
بر اساس این گزارش، راه اندازی و بروزرسانی این هشتگ اعتراضی در شبکه اجتماعی توییتر مورد توجه کاربران از نقاط مختلف جهان قرار گرفته و توئیت های بسیاری در حمایت از شهید آیت الله «نمر باقر النمر» منتشر شده است.
رژیم عربستان سعودی در 15 اکتبر 2014 حکم اعدام آیت الله «نمر باقر النمر» را صادر و در بامداد دوم ژانویه 2015 این حکم را اجرا کرد. اقدامی ضد حقوق بشری که موجی از خشم و اعتراض را در میان علما و اندیشمندان جهان اسلام برابر این اقدام ضد حقوق بشری و جنایت نابخشودنی رژیم سعودی در پی داشت.
آیت الله شیخ نمر باقرالنمر در21 ژوئن 1959 در منطقه العوامیه یکی از شهرهای استان القطیف در منطقه الشرقیه عربستان چشم به جهان گشود.
این روحانی شیعه که از مخالفان رژیم آل سعود بود در سال 2012 بازداشت شد و در پانزدهم اکتبر 2015 دادگاه جنایی عربستان سعودی به دلیل اقدام علیه امنیت ملی و محاربه، او را به اعدام با شمشیر و به صلیب کشیده شدن در انظار عمومی محکوم و در 2 ژانویه 2016 به شهادت رسید.

کد مطلب: 54058
زمان انتشار: دوشنبه 13 دی 1395 - 13:52:20
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین