به روز شده: 10 ساعت و 13 دقیقه قبل
کد مطلب: 54384
زمان انتشار: شنبه 9 بهمن 1395 - 11:03:36

قدیمی: ممانعتی برای حضور کارتن خواب ها در مددسراها وجود ندارد

قدیمی: ممانعتی برای حضور کارتن خواب ها در مددسراها وجود ندارد
حقوق شهروندی  - مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: هیچ ممانعتی برای حضور و بیشتر ماندن کارتن خواب ها در شب ها و روزهای سرد در مددسراها وجود ندارد.

به گزارش میزان، رضا قدیمی گفت: اجباری برای ترک مددسرا توسط کاراتن خواب ها در روز های سرد و نیز زمان بارندگی وجود ندارد و حتی در این روزهای سرد عده ای از کارتن خواب ها تا زمان ناهار نیز در مددسراها مانده اند.

وی با بیان این که گرمخانه خاوران میزبان بیشترین کارتن خواب است، تصریح کرد: بین ٢ تا ٢هزار و ٥٠٠ کارتن خواب در گرمخانه های تهران در شب های سرد زمستان اسکان داده می شوند.

قدیمی با بیان این که تعدادی اتوبوس نیز در مقابل بوستان ها توقف دارند، اظهار کرد: این اتوبوس ها به تعبیری همان گرمخانه های سیار هستند که برای کارتن خواب هایی که تمایل به رفتن به گرمخانه ها را ندارند، با تجهیزات مورد نیاز در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، تصریح کرد: در صورتی که در شب های سرد ظرفیت گرمخانه ها و مددسراها تکمیل شود این ابلاغ به آن ها داده شده تا از اتوبوس ها در فضای بیرونی گرمخانه ها برای اسکان کارتن خواب ها استفاده کنند

 

کد مطلب: 54384
زمان انتشار: شنبه 9 بهمن 1395 - 11:03:36
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+2

دیگر مطالب