به روز شده: 23 دقیقه قبل
کد مطلب: 54584
زمان انتشار: جمعه 22 بهمن 1395 - 10:38:38
محمد جواد لاریجانی در جمع طلاب و علمای حوزه علمیه نوشهر:

بصیرت و وحدت دو مولفه اصلی پیروزی انقلاب است/ تشخیص فهم فتنه و پرده‌برداری از آن مبتنی بربصیرت است

 بصیرت و وحدت دو مولفه اصلی پیروزی انقلاب است/ تشخیص فهم فتنه و پرده‌برداری از آن مبتنی بربصیرت است
حقوق شهروندی  - دبیر ستاد حقوق بشر درجمع طلاب و علمای حوزه علمیه شهید بهشتی نوشهر،ماهیت نظام اسلامی و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، دکتر محمد جواد لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر که جهت شرکت و سخنرانی در مراسم 22 بهمن  به شهر نوشهر سفر کرده، ابتدا درجمع طلاب و علمای حوزه علمیه شهید بهشتی، به تبیین ماهیت نظام اسلامی و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی پرداخت.

لاریجانی با تاکید بر اینکه وحدت و بصیرت دو مولفه اصلی پیروزی انقلاب اسلامی است، افزود: انقلاب ما براساس حمایت از مظلوم و استکبارستیزی شکل گرفت و ایام الله دهه فجرفرصت مناسبی برای اعلام دلبستگی به این آرمان هاست .

معاون امور بین الملل قوه قضائیه در ادامه با اشاره به چالش های پیش روی این انقلاب، تصریح کرد: از جمله این چالش ها، چالش سکولاریسم غربی است که با تمام توان همانند مارکسیسم دهه 60 و70  میلادی می خواهند تفکرات خود را به جهانیان تحمیل کنند.

جواد لاریجانی چالش دیگر را ظهور فتنه‌های سیاسی در سطح جهان برشمرد وافزود: تشخیص فهم توطئه های پشت پرده این فتنه ها و فهم  خود فتنه و پرده برداری ازآنها از ضرورت های دوران معاصر است که همه  آنها مبتنی بر مساله استراتژیک و کلیدی بصیرت است و عالمان دین که برج و باروی صیانت از اسلام هستند باید در این میدان با تمام قوا فعال باشند .

 

کد مطلب: 54584
زمان انتشار: جمعه 22 بهمن 1395 - 10:38:38
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+4

دیگر مطالب