به روز شده: 8 ساعت و 42 دقیقه قبل
کد مطلب: 55912
زمان انتشار: دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 - 11:11:15

دبیرکل جنبش نجبا: جنایات آل سعود در العوامیه در سایه سکوت سازمان های بین المللی انجام می گیرد

 دبیرکل جنبش نجبا: جنایات آل سعود در العوامیه در سایه سکوت سازمان های بین المللی انجام می گیرد
بیداری اسلامی > عربستان سعودی  - شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجبا با انتقاد از سکوت جوامع جهانی نسبت به جنایات آل سعود در حق شیعیان عربستان به ویژه مردم العوامیه، گفت: جنایات آل سعود در سایه بی‌تفاوتی و سکوت سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشری صورت می گیرد.

به گزارش امروز (دوشنبه) دفتر جنبش مقاومت اسلامی نجبا در ایران، الکعبی طی سخنانی در واکنش به سرکوب مردم مظلوم شهر 'العوامیه' عربستان از سوی رژیم آل سعود، خواستار اقدامی درخور برای جلوگیری از جنایات رخ داده در این کشور علیه شیعیان شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» در این باره اظهار داشت: بر همه آزادگان جهان و متنفرین از ظلم و استکبار جهانی (که در رأس آن مثلث شرارت یعنی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی قرار دارد) لازم است که موضعی شرافتمندانه در برابر اقدامات تروریستی رژیم سعودی در العوامیه اتخاذ کنند.
این فرمانده ارشد الحشد الشعبی (سازمان بسیج مردمی) عراق با بیان اینکه
'مقاومت مردم العوامیه در برابر رژیم وهابی سعودی همانند مقاومت مردم غزه و جنوب لبنان در برابر رژیم صهیونیستی است'، افزود: ماشین سرکوب آل سعود خانه‌های مردم العوامیه را ویران کرده، کودکان این شهر را به شهادت رسانده و ترس و خرابی را در العوامیه گسترانده است.
دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در ادامه تاکید کرد: نباید اجازه داد خون‌ پاک مردم بی‌گناه شهر شیعه نشین العوامیه زیر قدم‌های مغرضانه رژیم آل سعود پایمال گردد.
شهر 'العوامیه' واقع در شرق عربستان سعودی ــ که اکثر جمعیت آن را شیعیان تشکیل می دهندــ طی روزهای اخیر شاهد جنایات آل سعود، محاصره، تخریب منازل و مساجد و شلیک بمب‌های آتش‌زای ممنوعه بوده است.

کلید واژه: عربستان سعودی
کد مطلب: 55912
زمان انتشار: دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 - 11:11:15
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+2

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین