به روز شده: 3 ساعت و 44 دقیقه قبل
کد مطلب: 55937
زمان انتشار: سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 - 11:55:20

آغاز به کار گروه پایداری علیه ترامپ

حقوق بشر  > جهان  - هیلاری کلینتون، بعد از شکست از دونالد ترامپ در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بار دیگر به عرصه سیاست بازگشته و روز دوشنبه رسما آغاز به کار گروه سیاسی جدید خود را اعلام کرد.

به گزارش  تسنیم به نقل از ان بی سی نیوز، گروه "‌همراه با هم رو به جلو" که نامش برگرفته شده از شعار انتخاباتی کلینتون با عنوان " قدرتمندتر، در کنار هم" است، با هدف تقویت جنبش‌های مقاومتی پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ کار خود را آغاز کرد.

کلینتون در نامه‌ای به هواداران خود با اعلام آغاز به کار این گروه گفت: از تظاهرات زنان تا فرودگاه‌های سراسر کشور که گروه‌ها در آن از ورود مهاجران استقبال می‌کردند و همچنین جلسات سالن‌های اصلی شهر،  آمریکایی‌ها رساتر از هر زمان دیگری فریاد میزنند.

کلینتون هفته گذشته در یک نهار کاری در نیویورک گفته بود: اکنون به عنوان یک شهروند فعال و به عنوان بخشی از جنبش پایداری بازگشته‌ام.

گروه "‌همراه با هم رو به جلو"  همانند گروه‌هایی که از کمپین‌های ریاست‌جمهوری اوباما و سندرز متولد شدند، کار خود را آغاز کرده است. این گروه بر خلاف کمیته‌های سیاسی نیازی به انتشار لیست حامیان مالی خود نداشته و می‌توانند به صورت نامحدود پذیرای کمکهای مالی باشند.

 

کلید واژه: دونالد ترامپ
کد مطلب: 55937
زمان انتشار: سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 - 11:55:20
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-1

دیگر مطالب