به روز شده: چند لحظه قبل
کد مطلب: 55940
زمان انتشار: سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 - 14:05:17

رئیس نمایندگی خلیفه گری آذربایجان: ارامنه پرشورتر از قبل در انتخابات شرکت می کنند

 رئیس نمایندگی خلیفه گری آذربایجان: ارامنه پرشورتر از قبل در انتخابات شرکت می کنند
اقلیت ها  -  رئیس نمایندگی خلیفه گری آذربایجان گفت: جامعه ارامنه پرشورتر از قبل در انتخابات 29 اردیبهشت شرکت می کنند و این حضور جواب دندان شکنی به مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر است.

به گزارش ایرنا، رئیس نمایندگی خلیفه گری آذربایجان با بیان اینکه جامعه ارامنه پرشورتر از قبل در انتخابات 29 اردیبهشت شرکت می کنند، گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، جواب دندان شکنی به مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر است.

پایلاک ساهاکیان افزود: مشارکت حداکثری در انتخابات در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگری ضروری بوده و این حضور نشانه وجود دموکراسی بالا در ایران و جوابی برای دشمنان این سرزمین است.

وی اظهار کرد: اقلیت های دینی به ویژه ارامنه همانگونه که در برهه ها و صحنه های مختلف حضور یافته و ایفای نقش کرده اند، این بار نیز در 29 اردیبهشت با شکوهی مضاعف در پای صندوق های رای حضور می یابند.

ساهاکیان ادامه داد: جامعه ارامنه به عنوان شهروندان ایرانی که سالیان طولانی در کنار برادران مسلمان خود زندگی کرده اند و از قدمتی طولانی برخوردارند، شرکت در انتخابات را وظیفه خود می دانند و با مشارکت خود پاسخی محکم به بدخواهان این سرزمین می دهند.

رئیس نمایندگی خلیفه گری ارامنه آذربایجان افزود: مراجع دینی ارامنه نیز در روزهای آینده بر حضور در انتخابات فتوا صادر کرده و ارامنه نیز همگام با مراجع دینی خود به این وظیفه ملی عمل می کنند.

جامعه ارامنه در هشت سال جنگ تحمیلی با تقدیم بیش از 150 شهید، جانباز و آزاده نقش ارزنده ای در دفاع از ایران اسلامی و وطن ابا و اجدادی خود ایفا کردند.

حضور باشکوه در انتخابات مجلس شورای اسلامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در طول 38 سال گذشته از برگ های زرین جامعه ارامنه در کشور به شمار می رود.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی در 29 اردیبهشت سال جاری برگزار می شود
کد مطلب: 55940
زمان انتشار: سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 - 14:05:17
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+1

دیگر مطالب
گفتگو