به روز شده: 7 ساعت و 21 دقیقه قبل
کد مطلب: 56294
زمان انتشار: سه شنبه 16 خرداد 1396 - 10:31:00

اقدامات سرکوبگرانه نیروهای سعودی در مناطق شیعه‌نشین

بیداری اسلامی > عربستان سعودی  - نیروهای رژیم آل سعود نه تنها از شدت محاصره بر شهرک العوامیه نکاسته، بلکه سخت گیری خود درباره رفت و آمد ساکنان و فعالیت های روزانه آنها را شدت بخشیده اند.

به گزارش میزان به نقل از شبکه تلویزیونی نباء، نیروهای سعودی بی توجه به حرمت ماه رمضان همچنان به اقدامات وحشیانه خود در مناطق شیعه‌نشین ادامه می دهند. این شبکه افزود نیروهای رژیم آل سعود حرمت ها را در شهرک العوامیه زیر پا گذاشته و در اقدامی غیراسلامی از زنان در خانه های‌شان تصویر برداری کردند.

به گزارش این شبکه، نیروهای رژیم آل سعود نه تنها از شدت محاصره بر شهرک العوامیه نکاسته، بلکه سخت گیری خود درباره رفت و آمد ساکنان و فعالیت های روزانه آنها را شدت بخشیده اند. در سایه بیست و هفتمین روز از محاصره شهرک العوامیه، منطقه «المسوره» شاهد تیراندازی سنگین نیروهای متجاوز سعودی بود. در همین رابطه اعلامیه هایی در بین ساکنان این منطقه مبنی بر لزوم رعایت احتیاط و هوشیاری پخش شد؛ چرا که نیروهای سعودی به صورت عمدی منازل و افراد پیاده را هدف قرار می دهند.

شبکه نبأ در ادامه به نقل از منابع محلی اعلام کرد حسینیه الزهراء در محله الدیره دچار آتش سوزی شده است. شاهدان عینی نیز به این شبکه گفتند منزلی مسکونی در محله الدیره به سبب حمله نیروهای متجاوز آتش گرفته است. نیروهای امنیتی سعودی دیروز از موانع بتنی جدیدی برای بستن خیابانهای فرعی شمال العوامیه استفاده کردند. این در حالی است که همه راه های ورودی این شهرک بسته شده و این موضوع باعث محدود شدن رفت و آمد شهروندان این منطقه شده است.

کد مطلب: 56294
زمان انتشار: سه شنبه 16 خرداد 1396 - 10:31:00
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین