به روز شده: 8 ساعت و 33 دقیقه قبل
کد مطلب: 56904
زمان انتشار: دوشنبه 19 تیر 1396 - 08:26:31

حمله نظامیان سعودی به شهرک شیعه‌نشین العوامیه/ تصاویر

حمله نظامیان سعودی به شهرک شیعه‌نشین العوامیه/ تصاویر
بیداری اسلامی > عربستان سعودی  - با گذشت بیش از دو ماه از محاصره شهرک العوامیه به وسیله نظامیان آل سعود، گزارش های رسانه ای حاکی از آن است که این منطقه روز گذشته نیز هدف حمله نظامیان سعودی قرار گرفته است.

به گزارش مهر به نقل از شبکه خبری نبأ، روز یکشنبه نظامیان آل سعود با استفاده از خودروهای زرهی به چند محله در شهرک العوامیه یورش بردند.

در حالی که بیش از دو ماه از محاصره این منطقه به وسیله نیروهای امنیتی وزارت کشور عربستان می گذرد، خودروهای زرهی عربستان دیروز وارد محله های شکر الله و الجمیمه شدند و به صورت بی هدف اقدام به تیراندازی کردند که علاوه بر زخمی شدن دو غیر نظامی خسارت هایی هم به ساختمان های تجاری منطقه وارد کردند.

این حمله به وسیله نیروهای ویژه واکنش سریع عربستان اجرا شده است، چند روز پیش وزارت کشور عربستان ادعا کرده بود یک خودروی گشت زنی این نیروها در منطقه المسوره در العوامیه مورد هدف قرار گرفته بود که منجر به کشته شدن یک نظامی و زخمی شدن چند تن دیگر شده و به نظر می رسد حمله روز گذشته به غیر نظامیان در العوامیه  به همین دلیل صورت گرفته است.

بیش از دو ماه است که مردم العوامیه به بهانه عربستان برای تخریب محله تاریخی المسوره در سایه سکوت جهانی در محاصره نیروهای نظامی عربستان قرار گرفته و  به صورت روزانه شاهد عملیات های غیرقانونی نظامی علیه شهروندان هستند. در تصاویری که اخیرا از این منطقه منتشر شده حجم ویرانی و تخریب به حدی است که به نظر می رسد به یک منطقه جنگی تبدیل شده است.

کد مطلب: 56904
زمان انتشار: دوشنبه 19 تیر 1396 - 08:26:31
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-1

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین