به روز شده: 8 دقیقه قبل
کد مطلب: 58527
زمان انتشار: شنبه 1 مهر 1396 - 13:06:39

دبیر ستاد حقوق بشر: دروغ ها و توهین های گزارشگر حقوق بشر قابل پیگرد است

دبیر ستاد حقوق بشر: دروغ ها و توهین های گزارشگر حقوق بشر قابل پیگرد است
حقوق بشر  > ایران  - دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت:حرف های بی اساس و دروغ ها و توهین های گزارشگر حقوق بشر قابلیت پیگرد قانونی دارد و ما آن را پیگیری خواهیم کرد.

محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛با اشاره به نشر اکاذیب و توهین های گزارشگر ویژه حقوق بشر اظهار کرد : ما با حضور خبرنگار حقوق بشر در ایران به دلیل موجه نبودن و نا معقولی آنها کاملا مخالفیم.

لاریجانی ادامه داد : آنچه که گزارشگر جدید حقوق بشر منتشر کرده اصلا گزارش نیست بلکه یک بیانیه سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران است که فاقد ارزش گزارشگری و مخالف آئین نامه های موجود بین المللی است.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه افزود : خانم گزارشگر باید قبل از انتشار گزارش، آن را به ما منعکس می کرد و نظر ما را در کنار نظر خود می نوشت.

وی با دروغگو خواندن گزارشگر حقوق بشر، اضافه کرد : این گزارشگر قبل از انتشار گزارش خود با «بی بی سی فارسی» مصاحبه کرد و گفت "حتی یک کلمه از گزارش من غلط نیست !" خب کسی که چنین حرفی می زند انگار ادعای پیغمبری کرده است چراکه هیچ آدم عاقلی نمی تواند بگوید یک کلمه از حرفهای من غلط نیست، بنابراین این اظهارات، ادله ای مبنی بر حقیقت نداشتن دروغ های این گزارشگر است .

لاریجانی گفت : او در این گزارش به اسلام، نظام جمهوری اسلامی و دموکراسی کم نظیر کشور ما توهین کرده و از همه مهمتر از تروریست دفاع کرده است، چه آن تروریست هایی که در دهه شصت مرتکب بیش از 17 هزار ترور و جنایت در ایران شدند مثل منافقین، و چه بقیه تروریست ها که آنها را به عنوان مدافع حقوق بشر جا زده است .

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در پایان خاطر نشان کرد : به نظرم حرف های بی اساس و دروغ ها و توهین های گزارشگر حقوق بشر قابلیت پیگرد قانونی دارد و ما آن را پیگیری خواهیم کرد .

کد مطلب: 58527
زمان انتشار: شنبه 1 مهر 1396 - 13:06:39
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-3

دیگر مطالب