به روز شده: 8 ساعت و 12 دقیقه قبل
کد مطلب: 59972
زمان انتشار: شنبه 27 آبان 1396 - 17:15:36

تظاهرات علیه رژیم سعودی در فضای مجازی

تظاهرات علیه رژیم سعودی در فضای مجازی
بیداری اسلامی > عربستان سعودی  - کاربران صفحات اجتماعی در هشتکی به‌نام « ضدآل‌سعود» در فضای مجازی علیه عربستان سعودی تظاهرات به‌راه انداختند.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه خبری العهد، کاربران صفحات اجتماعی در هشتگی تحت عنوان «ضد آل سعود» در فضای مجازی علیه عربستان سعودی و جنایت‌های آن در یمن، فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، بحرین تظاهرات به‌راه انداختند.

فعالان و کاربران فضای مجازی با عبارت‌هایی نظیر «برای کودکان یمن»، «برای اینکه وجهه اسلام را خدشه‌دار کرده‌اند»، «برای مقاومت در فلسطین و لبنان»، «برای سوریه، عراق، یمن و بحرین» و «برای کشورمان و شرافت و آینده آن» صدای اعتراض خود علیه آل سعود و جنایت‌های آنان را بالا بردند.

این هشتگ که به‌مثابه تظاهرات در فضای مجازی علیه استبداد آل سعود و جنگ‌های آنان است، توانست صدای خود را به سراسر جهان برساند.

هشتگ «ضد آل سعود» در صدر صفحات توییتر کاربران در کشورهای متعدد عربی و اسلامی قرار گرفته است و این تظاهرات در فضای مجازی که از عصر روز گذشته آغاز شده است، تا ساعت 12 دیشب به‌وقت مکه، بیش از 120 هزار بازدیدکننده داشت به‌گونه‌ای که این شعار بین شعارهای  عربی رکورددار شده است.

کلید واژه: عربستان سعودی
کد مطلب: 59972
زمان انتشار: شنبه 27 آبان 1396 - 17:15:36
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین