به روز شده: 6 دقیقه قبل
کد مطلب: 60561
زمان انتشار: سه شنبه 14 آذر 1396 - 11:32:37

فتاح: اقدامات سپاه، کار فوق امدادی برای رفع محرومیت است

حقوق شهروندی  - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اقدامات سپاه در عرصه محرومیت زدایی اظهار کرد: اقدامات سپاه پاسداران به نوعی کار فوق امدادی برای رفع محرومیت است.

به گزارش ایسنا پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در مراسم افتتاح ۴ هزار و ۱۵۰ پروژه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه گفت: کار کمیته امداد رسیدگی به محرومان است و سپاه هم دقیقا همین کار را انجام می دهد و حتی می‌توان گفت اقدامات سپاه پاسداران به نوعی کار فوق امدادی برای رفع محرومیت است.

وی با بیان اینکه فقر باید ریشه‌کن شود، تاکید کرد: البته این را نباید فراموش کرد که فقر دشمن بسیار سختی است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: نیروهای مسلح در هر کجا وارد شده پیروز از میدان بیرون آمده اما در فقر هنوز فتح حاصل نشده که باید این اتفاق بیفتد.

فتاح با تاکید بر اینکه اقدامات سپاه نشان داد که مسیر تبیین شده و در حال حرکت به سمت قله هستیم، گفت: باید کاری کنیم که مردم مناطق محروم فعالیت‌های خود را انجام دهند و دستگاه‌های اجرایی کمک کنند یا به عبارت بهتر خود اشتغالی را بین تک تک افراد مناطق محروم ترویج دهیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: در زلزله کرمانشاه اعلام کردیم ۶ هزار واحد مددجویی کمیته را بازسازی می‌کنیم؛ چرا که مددجویان تحمل مصیبت را ندارند، اما در حوزه محرومیت زدایی همه باید وارد عمل شویم و از بودجه‌های خود بگذاریم.

فتاح در پایان خاطر نشان کرد: در زلزله کرمانشاه نیروهای مسلح به خوبی وارد عمل شدند و مطمئن باشید که این اقدامات فراموش نخواهد شد.

کلید واژه: کمیته امداد
کد مطلب: 60561
زمان انتشار: سه شنبه 14 آذر 1396 - 11:32:37
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+4

دیگر مطالب
گفتگو