به روز شده: 16 ساعت و 46 دقیقه قبل
کد مطلب: 60569
زمان انتشار: سه شنبه 14 آذر 1396 - 13:31:08

فرمانده نیروی انتظامی: در برخورد باجرایم خشن توفیق داشتیم

فرمانده نیروی انتظامی: در برخورد باجرایم خشن توفیق داشتیم
حقوق شهروندی  - فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس از هر حرکت غیرقانونی و بدون مجوز ممانعت می‌کند.

به گزارش مهر، سردار حسین اشتری در حاشیه همایش فرماندهان و مدیران یگان‌های انتظامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه آمارها و گزارش‌هایی که به من رسیده است، نشان می‌دهد در حوزه امنیت و انتظامی اقدامات خوبی در تهران بزرگ صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه شناسایی مجرمان افزایش چشمگیری داشته است، گفت: ما در برخورد با جرایم خشن، توفیق ویژه‌ای داشته‌ایم و شاهد کاهش جدی جرایم هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی ناجا تأکید کرد: انشاالله این روند در آینده با شتاب بیشتری صورت بگیرد و شاهد کاهش بیشتر جرایم خواهیم بود.

اشتری در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی در میان مردم گفت: توفیق دیگر ما این است که ارتباط بسیار خوبی میان نیروی انتظامی و مردم برقرار است. ما این افتخار را داریم که در خدمت مردم عزیزمان باشیم و امنیت و آسایش را برای آنها ایجاد کنیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر تجمعات مالباختگان که اخیراً افزایش یافته است، تصریح کرد: ما مجری قانون هستیم و تلاشمان این است که برای مدیریت تجمعات، به بهترین روش عمل کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: با این حال اعلام می‌کنم پلیس طبق قانون از هر حرکت غیرقانونی و بدون مجوز ممانعت می‌کند.

اشتری در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه امروز مهمترین و اصلی‌ترین چالش نیروی انتظامی در تهران چیست؟ افزود: خوشبختانه باید بگویم وضعیت امنیتی در پایتخت کشور مطلوب و مناسب است و ما با جدیت تمام با همه افراد سودجو، فرصت‌طلب و کسانی که آسایش و امنیت مردم را سلب می‌کنند، برخورد می‌کنیم.

وی با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی گفت: هر جا شکایتی ارائه شود، گزارشی به دست ما برسد یا شاهد ناامنی باشیم، نیروی انتظامی در اسرع وقت ورود می‌کند؛ امنیت و آسایش مردم اولویت اول ماست.

کلید واژه: نیروی انتظامی - جرم
کد مطلب: 60569
زمان انتشار: سه شنبه 14 آذر 1396 - 13:31:08
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+3

دیگر مطالب
گفتگو