به روز شده: 17 دقیقه قبل
کد مطلب: 61962
زمان انتشار: چهارشنبه 20 دی 1396 - 13:49:16

شناسایی کودکان کار کهریزک

شناسایی کودکان کار کهریزک
کودکان  - شناسایی کودکان کار کهریزک در دستور کار گروه واحد آسیب های اجتماعی شهرداری قرار گرفت.

به گزارش صدا و سیما، داریوش خطیر با اعلام این خبر گفت: یکی از چشم اندازهای کمیته کاهش آسیب های اجتماعی شهرداری کهریزک، ارائه خدمات به کودکان کار و ایجاد شرایط مطلوب جهت بازگرداندن آنها به چرخه تحصیل است .
خطیر گفت : به همین منظور در یک طرح ضربتی همه فضاهای عمومی شهر که از دیرباز پاتوق فعالیت کودکان کار بوده است، بازدید شذ و کودکان زیر۱۸ سال فعال در عرصه های مختلف دستفروشی، تکدی گری، زباله گردی و... شناسایی شدند.
مسئول واحد خدمات شهری اظهار داشت: پس از اجرای طرح اولیه شناسایی کودکان کار، راهکارهای مناسب جهت بازگشت کودکان به چرخه تحصیل و زندگی معمولی پیش بینی و پس از تصویب ؛ اجرا
می شود.
وی خاطرنشان کرد: کمیته آسیب های اجتماعی کمتر از یک ماه است که بر اساس تاکید شهردار کهریزک به عنوان یکی از واحدهای زیرمجموعه خدمات شهری فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته است رسالت خود را در راستای هم افزایی جهت پیشگیری از وقوع ناهنجاری های اجتماعی، شناسایی مهره های اصلی آسیب های اجتماعی در شهر را به خوبی ایفا کند و رفع معضلات و جلوگیری از بروز مجدد آسیب ها را به عنوان گام سوم در دستور کار خود دارد.
خطیر اظهار داشت: اطلاع رسانی صحیح به شهروندان و برپایی کارگاه های آموزشی برای شهروندان می تواند نقش خانواده ها را در کاهش آسیب های اجتماعی و مداخله جهت پیشگیری، کنترل و رفع معضلات اجتماعی شهر پررنگ تر کند.
وی از شهروندان خواست درصورت مشاهده فعالیت کودکان کار، نشانی مورد نظر را به نیروهای واحد آسیب های اجتماعی اطلاع دهند تا اقدامات لازم جهت رفع این ناهنجاری اجتماعی صورت بگیرد.

کد مطلب: 61962
زمان انتشار: چهارشنبه 20 دی 1396 - 13:49:16
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+1

دیگر مطالب