به روز شده: 16 ساعت و 6 دقیقه قبل
کد مطلب: 61986
زمان انتشار: پنجشنبه 21 دی 1396 - 18:24:10

فرار سالانه یکصد هزار کودک از خانه و یا مدرسه در انگلیس

کودکان  - سازمان خیریه کریستوفر مقدس در انگلیس در گزارشی نوشت: سالانه حدود یکصد هزار کودک انگلیسی زیر 16 سال، خانه و یا مدرسه را ترک می کنند که نیاز به حمایت دارند.

به گزارش صدا وسیما از لندن، سازمان خیریه کریستوفر مقدس (St Christopher) در انگلیس در گزارشی نوشت: سالانه حدود یکصد هزار کودک انگلیسی زیر 16 سال، خانه و یا مدرسه را ترک می کنند که نیاز به حمایت دارند.
خیریه کریستوفر مقدس که همراه با شماری دیگر از سازمان های خیریه در انگلیس، به کودکان فراری از خانه و مدرسه کمک می کند، اعلام کرد: بیشتر کودکان فراری از مدرسه و خانه در انگلیس، از گفتگو با دیگران می ترسند زیرا تصور می کنند به علت فرار از خانه و مدرسه، مواخذه می شوند، به همین علت نهادهای رسمی مانند شهرداری ها و مدارس باید با سازمان خیریه همکاری کنند تا تکلیف این کودکان فراری روشن شود.
خیریه کریستوفر مقدس با اشاره به علت های فرار کودکان انگلیسی از منزل، اعلام کرد: شماری از آنان، به علت مشکلات موجود در خانه از جمله اختلافات خانوادگی، تعدادی به خاطر سوء استفاده باندهای خرید و فروش مواد مخدر و یا گروه های تبهکار فعال در امر فحشا و سوء استفاده های جنسی، از خانه فرار می کنند.
به گزارش خیریه کریستوفر مقدس، باندهای تبهکار در انگلیس، با تهدید کودکان و نوجوانان فراری، آنان را به همکاری در کارهای غیرقانونی وادار می کنند و در پاره ای از موارد، کودکان فراری از ماهیت این همکاری ها اطلاع ندارند.

کد مطلب: 61986
زمان انتشار: پنجشنبه 21 دی 1396 - 18:24:10
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-4

دیگر مطالب