به روز شده: 32 دقیقه قبل
کد مطلب: 63097
زمان انتشار: سه شنبه 24 بهمن 1396 - 09:29:44

پرونده تخریب طبیعت توسط تعدادی از آفرود سوار‌ها روی میز دادستانی

قوه قضائیه  - قاضی بخشی محبی گفت: تخریب طبیعت از سوی تعدادی از آفرود سوار‌ها در ماه‌های اخیر نگرانی دادستانی را در پی داشته از این رو مکاتباتی با منابع طبیعی ومحیط زیست صورت پذیرفت تا ضمن شناسایی متخلفین مانع این تخریب‌ها شوند.

 

به گزارش میزان، قاضی بخشی محبی معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی اظهار کرد: تخریب طبیعت از سوی تعدادی از آفرود سوار‌ها در ماه‌های اخیر نگرانی دادستانی را در پی داشته از این رو مکاتباتی با منابع طبیعی ومحیط زیست صورت پذیرفت تا ضمن شناسایی متخلفین مانع این تخریب‌ها شوند.

وی ادامه داد: مشهد با وجود تعداد قابل توجه زائر وتوریست می‌تواند با نمایش خودرو‌ها وموتور‌های قدیمی منبع درآمد مناسبی برای کلکسیون دار‌ها باشد که در این زمینه باید بین میراث فرهنگی وهیأت موتورسواری، توافقات وهماهنگی لازم صورت پذیرد.

معاون دادستان مشهد اضافه کرد: کمیته‌ای از سوی رییس هیات جهت حفاظت از طبیعت تعیین شده و به دادستانی معرفی شدند اعضا این کمیته دیده بانان پیشگیری خواهند بودعلاوه بران دستورات قضایی لازم در جهت حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی صادر شده واستان خراسان رضوی اولین استان در  ایجاد کمیته‌ای از بین موتورسواران واتومبیل رانان برای صیانت از محیط زیست است که میتواند الگوی موفقی برای کشور باشد.

وی ضمن تقدیر از همراهی این هیات در مأموریت‌های محوله خصوصا إمداد ونجات و هیئت اتومبیلرانی خواست تا اموزش‌های مرتبط با جدیت بیشتری ادامه یابد.

 

 

کد مطلب: 63097
زمان انتشار: سه شنبه 24 بهمن 1396 - 09:29:44
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی