به روز شده: 1 دقیقه قبل
کد مطلب: 63108
زمان انتشار: سه شنبه 24 بهمن 1396 - 11:54:21

رئیس دیوان عدالت: حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شکر نعمت مستمرِ انقلاب بود

قوه قضائیه  - حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به حماسه حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن این حضور شکوهمند را شکر نعمتِ مستمرِ انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نشست هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، نعمتِ انقلاب اسلامی را نعمتی مستمر دانست که مشیت الهی در طول ۴۰ سال ملت ایران را از آن بهره‌مند ساخته و حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را شکر این نعمت دانست.
براساس این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به تجلی حماسه حضور راهپیمایی ۲۲ بهمن، به ضرورت تشکر و قدردانی از مردم بخاطر آفریدن این حماسه بزرگ اشاره کرد و گفت: بصیرت ملت و حضور همیشگی و ایثارگرانه آن‌ها در همه عرصه‌های انقلاب جای تقدیر و تشکر دارد.
رئیس دیوان عدالت اداری افزود: همه باید قدردان این انقلاب و مردم باشیم و قدر نعمت هدایت و رهبری امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری را بدانیم و با وجود توطئه‌های دشمنان، حوادث، اتفاقات، مشکلات و ضعف‌های موجود، هر یک از ما به نوبه خود سعی خویش را در حل مشکلات بکار ببندیم و این انقلاب را آنطور که شایسته آن است حفظ کنیم.  

کد مطلب: 63108
زمان انتشار: سه شنبه 24 بهمن 1396 - 11:54:21
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+3

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی