به روز شده: 12 دقیقه قبل
کد مطلب: 63117
زمان انتشار: سه شنبه 24 بهمن 1396 - 14:04:00

قدردانی 220 نماینده از حضور مردم در حماسه 22 بهمن

قدردانی 220 نماینده از حضور مردم در حماسه 22 بهمن
حقوق بشر  > ایران  - 220 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای ضمن قدردانی از حضور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کردند: پیام ملت ایران در این حماسه، مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده طلبی های آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

به گزارش ایرنا، نمایندگان در این بیانیه یادآور شدند: حماسه بزرگ و تماشایی ملت قهرمان ایران اسلامی در 22 بهمن 96، لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.
220 نماینده مجلس در این بیانیه خاطرنشان کردند: مردم ایران با به نمایش گذاشتن حضور چشمگیر و ماندگار در تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی پیامی روشن و صریح به دشمنان قسم خورده و لجوج خود دادند و نشان راه هدایت را به سست عهدان داخلی و خارجی نشان دادند.
در بخش دیگری از این بیانیه نمایندگان مجلس تصریح کردند که به داشتن چنین مردمی افتخار کرده و قدرشناسی از این مردم شریف را در تلاش و کار بیشتر برای کاهش و حل مشکلات کشور می دانیم، پیام صریح مردم مطالبه و تلاش مضاعف سه قوه برای حل مشکلات آنان و پرهیز از حاشیه سازی بود.
در این بیانیه مجلسی ها یادآور شدند: پیام روشن دیگر 22 بهمن مردم به سردمداران آمریکا و رییس جمهوری عقب افتاده آن و رژیم کودک کش صهیونیستی، پیام مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده طلبی آنان بود، «باش تا صبح دولتش بدمد که این هنوز از نتایج سحر است».
اکبر رنجبرزاده عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز - سه شنبه- مجلس این بیانیه را قرائت کرد، 

کلید واژه: مجلس - 22بهمن
کد مطلب: 63117
زمان انتشار: سه شنبه 24 بهمن 1396 - 14:04:00
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+3

دیگر مطالب