به روز شده: 10 ساعت و 32 دقیقه قبل
کد مطلب: 63267
زمان انتشار: دوشنبه 30 بهمن 1396 - 12:16:28

رژیم آل خلیفه چهار جوان انقلابی را در دریا غرق کرد

رژیم آل خلیفه چهار جوان انقلابی را در دریا غرق کرد
حقوق بشر  > جهان  - جریان الوفاء الاسلامی یکی از احزاب انقلابی بحرین که فعالیت آن در این کشور ممنوع شده است با اشاره به کشته شدن چهار جوان انقلابی وغرق کردن آنها در دریا توسط عوامل رژیم آل خلیفه، شهادت آنها را بیانگر تداوم ظلم این رژیم و اقدامات تروریستی آن دانست.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری البحرین الیوم، جنبش آزادی ودمکراسی (حق) روز گذشته با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن رژیم آل خلیفه در به شهادت رساندن چهار جوان بحرینی این رژیم را مسئول این جنایت دانست.
منابع بحرینی خبر شهادت میثم علی ابراهیم، حسن علی عباس البحرانی، السید قاسم السید خلیل، السید محمود السید عادل و غرق کردن اجساد آنها در دریا را منتشر کردند.
جنبش حق در این بیانیه افزود: شهدای مذکور توسط عوامل رژیم آل خلیفه تحت تعقیب بودند که به داخل دریا انداخته و توسط تیم مرگ این رژیم کشته شدند.
این بیانیه با تکریم از شهدای مذکور آنها را شهدای وطن نامید و از مردم بحرین برای شرکت در تشییع جنازه آنها و ابراز همدری با خانواده های آنها دعوت به عمل آورد.
گروه های انقلابی ضمن محکوم کردن جنایت رژیم آل خلیفه در به شهادت رساندن چهار جوان انقلابی که پیش از این قصد خروج از کشور از مرزهای آبی را داشتند و انکار خبر شهادت آنها از سوی مقامات رسمی، اعلام کردند: شواهد حاکی از به قتل رسیدن چهار جوان توسط عوامل رژیم آل خلیفه وانداختن اجساد آنها در دریا برای مخفی نگه داشتن این جنایت است این در حالی است که اطلاعات برخی منابع دیگر حاکی از مخفی کردن اجباری چهار شهید مذکور و بی خبری از احوال آنها به مدت بیش از یک هفته می باشد.
بحرین از سال 2011 تا کنون با بحران ناشی از نارضایتی های عمومی ناشی از ظلم رژیم آل خلیفه مواجه است.

کلید واژه: شیعیان بحرین - بحرین
کد مطلب: 63267
زمان انتشار: دوشنبه 30 بهمن 1396 - 12:16:28
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

دیگر مطالب