به روز شده: 10 ساعت و 14 دقیقه قبل
کد مطلب: 63286
زمان انتشار: چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 08:28:04

پیکر 30 جانباخته سانحه هواپیمای تهران-یاسوج پیدا شد

حقوق شهروندی  - استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس آخرین اخبار دریافتی از محل سانحه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج پیکر 30 نفر از جانباختگان پیدا شده و تلاش برای پیدا کردن پیکرسایر مسافران درحال انجام است.

پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح روز یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
علی محمد احمدی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرایط جوی منطقه سانحه صبح امروز به نسبت مساعد شده بود.
وی افزود: به سبب ناپایداری جوی و سخت گذر بودن منطقه امکان هلی برن هوایی وجود نداشت و هدایت نیروهای امدادی جز از طریق زمینی امکان پذیر نبود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در منطقه در محدوده 15 در 6 کیلومتری پهنابندی انجام شده بود، تصریح کرد: تیم‌ها و امکانات زمینی به سمت نقطه سقوط هواپیما هدایت شدند.
وی عنوان کرد: نیروهای زمینی ظهر امروزسه شنبه لاشه هواپیما را پیدا کردند و بلافاصله پس از اطلاع از این موضوع امکانات از طریق هوایی در اختیار تیم‌های امدادی قرار گرفت و تیم‌های تخصصی دیگری نیز به منطقه اعزام شدند.
احمدی بیان کرد: شرایط جوی به سمت ناپایداری پیش می‌رود و با تاریکی هوا عملیات برای جست و جوگران دشوار شده اما علی رغم برودت هوا اکیپ‌های امدادی در کنار لاشه هواپیما مستقر هستند.
لاشه هواپیما و پیکر جانباختگان این سانحه هوایی امروز و پس از 2 شبانه روز جست و جو در ارتفاع چهار هزار متری ارتفاعات پازن پیر کوه دنا در نقطه معروف به نقل یافت شد.

کد مطلب: 63286
زمان انتشار: چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 08:28:04
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

دیگر مطالب