به روز شده: 10 ساعت و 48 دقیقه قبل
کد مطلب: 63294
زمان انتشار: چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 10:38:23

روحانیون و طلاب گنابادی اقدام خشونت گرایانه در تهران را محکوم کردند

روحانیون و طلاب گنابادی اقدام خشونت گرایانه در تهران را محکوم کردند
حقوق شهروندی  - روحانیان و طلاب گنابادی با انتشار بیانیه ای جنایات و اقدامات اغتشاشگران در تهران را که به شهادت پنج تن از ماموران انتظامی و بسیجی انجامید، محکوم کردند.

به گزارش ایرنا، در بیانیه حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد، آمده است: عده ای داعشی مسلک که اغتشاش و آشوبگری را در پیش گرفته امنیت و آرامش مردم را مختل کرده اند.
این بیانیه افزوده است: این جنایت تنها یکی از سلسله جنایت های دشمن در حق ملت ایران است که از سالهای گذشته هر روز جلوی چشم و گوش جهانیان تکرار می شود.
روحانیون گنابادی در ادامه آورده اند: به همین مناسبت روحانیت شهرستان گناباد روز چهارشنبه اقدامات اختشاشگران خیابان پاسداران تهران ، را محکوم و با تعطیل کردن کلاس های حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد در این مکان تجمع می کنند.
جامعه حزب الله و پایگاه بسیج شهید بقایی بیدخت گناباد نیز با صدور اطلاعیه و چاپ بنری که در برخی نقاط شهر نصب شده، ضمن محکومیت اقدامات اخیر خواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی و مسئولان ذیربط با مسببان این اقدام شدند.
جمعی از اراذل و اوباش شامگاه دوشنبه در اقدامی غیرقانونی و کاملا تهاجمی با تجمع درخیابان پاسداران تهران(محدوده کلانتری 102) ضمن ایجاد بی نظمی، ناامنی و درگیری در سطح منطقه، پنج تن حین انجام وظیفه برای برقراری نظم و امنیت به شهادت رساندند.
این گروه همچنین با سوءاستفاده از رافت و مدارای نیروهای انتظامی به بسیاری از اموال خصوصی و عمومی(خودروها و منازل و فروشگاههای مردم) خسارت وارد کردند.
برهمین اساس، پلیس نیز با اقدامی قاطع ضمن دستگیری سریع عوامل اصلی این جنایت، حدود 300 نفر از آشوبگران را دستگیر کرد. 

کد مطلب: 63294
زمان انتشار: چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 10:38:23
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

دیگر مطالب