به روز شده: 9 ساعت و 18 دقیقه قبل
کد مطلب: 63296
زمان انتشار: چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 10:49:54

نماینده پارلمان اسرائیل خواستار استعفای نتانیاهو شد

حقوق بشر  > جهان  -  نماینده حزب لیکود در کنست رژیم صهیونیستی طی یک مصاحبه خواستار استعفای نخست وزیر این رژیم به دلیل فساد مالی شده است.

 

به گزارش  میزان، «اورن هازان» امروز چهارشنبه طی یک مصاحبه رادیویی و پس از بازداشت چند تن از نزدیکان «بنیامین نتانیاهو» در جریان پرونده 4000، از او خواستار شد تا از سمت خود استعفا دهد.

پایگاه «جروزالم پست» نوشت: اورن هازان نخستین نماینده حزب لیکود است که موضع‌گیری کرده و خواستار استعفای نتانیاهو شده است.

بر اساس گزارش جروزالم پست این نماینده کنست رژیم صهیونیستی می‌گوید از طرف دیگران که در حال حاضر سکوت کرده‌اند سخن می‌گوید.

هفته گذشته رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که پلیس این رژیم تحقیقات خود درباره یک پرونده جدید فساد مالی «بنیامین نتانیاهو» موسوم به «پرونده 4000» را آغاز کرده‌ است.

پرونده 4000 شامل ارتباط میان نتانیاهو و «شائول اِلوویچ»، مدیر شرکت «بِزِک»، و نیز وبسایت «واللا» است و این پرونده پس از آن مورد تحقیقات پلیس رژیم صهیونیستی قرار گرفته که هفته گذشته هاآرتص با انتشار گزارشی اعلام کرد که شواهد محکم‌تری مبنی بر ارتباط نتانیاهو و نیز برخی دیگر از نزدیکان وی با الوویچ یافت شده است.

بر اساس اعلام رسانه‌های رژیم صهیونیستی، نتانیاهو در این پرونده متهم به پرداخت میلیون‌ها دلار تسهیلات مالی به الوویچ در ازای حمایت رسانه‌ای پایگاه خبری «واللا» از نتانیاهو و خانواده‌اش، پرداخت کرده است.

نتانیاهو پیش از این در سه پرونده دیگر موسوم به پرونده‌های «1000»، «2000» و «3000» متهم به فساد مالی شده و هفته گذشته پلیس رژیم صهیونیستی از دادستان کل این رژیم خواسته بود رسماً علیه نخست‌وزیر اعلام جرم کند.

در همین رابطه پلیس رژیم صهیونیستی با ارائه پیشنهادی عنوان کرده است که نتانیاهو در دو پرونده‌ای که درباره آن تحقیقات انجام شده، رسماً متهم شود.

 

 

کد مطلب: 63296
زمان انتشار: چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 10:49:54
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-3

دیگر مطالب