به روز شده: 9 ساعت و 54 دقیقه قبل
کد مطلب: 63332
زمان انتشار: پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 18:04:30

سردار اشتری خبر داد: برخورد قاطع با اخلال‎گران نظم و امنیت کشور

سردار اشتری خبر داد: برخورد قاطع با اخلال‎گران نظم و امنیت کشور
حقوق شهروندی  - فرمانده نیروی انتظامی گفت: با همکاری دستگاه قضایی در اسرع وقت مخلین نظم و امنیت و اراذل و اوباش داعشی در محکمه عدل جمهوری اسلامی محاکمه خواهند شد.

به گزارش میزان، مراسم وداع با شهدای حادثه دوشنبه شب خیابان پاسداران صبح امروز برگزار شد.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در این مراسم ضمن احساس همدردی با خانواده سه شهید نیروی انتظامی و یک شهید بسیجی گفت: نیروی انتظامی و بسیج با قدرت در مقابل هر گونه بی نظمی و اختلال ایستاده است. این در حالی است که همکاران نیروی انتظامی در عرصه‌های مرز‌های شهری، جاده‌ها به طور شبانه روز در جهت استقرار نظم و امنیت کشور تلاش می‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: امنیت امروز کشور ما در منطقه و کشور‌های دیگر ناشی از همت شهدای کشورمان است که مظلومانه در جهت ایجاد نظم و امنیت از خود ایثارگری نشان دادند و ما نیز باید قدردان جان آن‌ها باشیم.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: ما اجازه نمی‌دهیم اراذل و اوباش مانع از امنیت کشور شوند. همکاری بسیج، نیروی انتظامی، ارتش و سپاه در کنار هم امنیت کشور را به ارمغان می‌آورند که با وحدت خود زیر پرچم مقام معظم رهبری از اجرای هیچ گونه ماموریتی کوتاهی نکرده و وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی همواره به وظایف خود عمل کرده و در شورای تأمین امنیت کشور با انجام مأموریت‌های مانع از هر گونه اختلال در نظم کشور می‌شوند. این درحالی است که در طی حادثه دوشنبه شب خیابان پاسداران به علت تردد شهروندان در این منطقه مدیریت صحنه و رعایت جوانب کار سختی بود، اما با برنامه ریزی‌های دقیق توانستیم در عرض ۱۵ دقیقه تمام اراذل و اوباش را دستگیر کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: طی این حادثه تمام کسانی که عاملین اختلال و رعب و وحشت مردم بوده اند، دستگیر و با عاملین شهادت این شهدا برخورد خواهد شد. با همه کسانی که با هر عنوان، فرقه و تفکری بخواهند نظم و امنیت کشور را به مخاطره بیندازند با قاطعیت برخورد می‌شود همان گونه که در طی حادثه خیابان پاسداران اراذل و اوباش با یک روحیه ترس و واهمه میدان را خالی کرده و تسلیم اقتدار جمهوری اسلامی ایران شدند.

سردار اشتری اظهارکرد: به تعبیر مقام معظم رهبری فعالیت نیروی انتظامی، مجاهدت فی سبیل الله است و ما نیز نسبت به این امر افتخار می‌کنیم و با روحیه جهادی، توکل بر خدا و توسل به ائمه به هیچ گروه، دسته، فرقه و جریان سیاسی اجازه تحرک برخلاف امنیت کشور را نمی‌دهیم چرا که با امام راحل و رهبر معظم انقلاب عهد بسته ایم و تا آخر ایستاده ایم تا برای حفظ خون شهدای کشور با هر گونه اختلال برخورد و امنیت را برقرار کنیم.

وی بیان کرد: با همکاری دستگاه قضایی در اسرع وقت، مخلین نظم و امنیت و اراذل و اوباش داعشی در محکمه عدل جمهوری اسلامی محاکمه خواهند شد.

در ادامه مراسم تشییع پیکر شهدای فاطمی سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت گفت: شهدا جان و جوانی خود را برای آرامش مردم گذاشته اند ما می‌توانستیم اقدامات بسیاری انجام دهیم، اما امنیت، جان و مال مردم برای ما بسیار مهم است.

وی افزود: جداسازی بین مردم و اوباش کار سختی است؛ بر این اساس در عملیات‌های شهری تلاش می‌شود تا به مردم صدمه‌ای وارد نشود.

 

کد مطلب: 63332
زمان انتشار: پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 18:04:30
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+2

دیگر مطالب