به روز شده: 7 ساعت و 27 دقیقه قبل
کد مطلب: 63866
زمان انتشار: سه شنبه 22 اسفند 1396 - 13:14:11

دیدار همسر شهید هسته‌ای دکتر علیمحمدی با دبیر ستاد حقوق بشر

دیدار همسر شهید هسته‌ای دکتر علیمحمدی با دبیر ستاد حقوق بشر
حقوق بشر  > ایران  - خانم معصومه کرمی و اعضای انجمن دفاع از قربانیان ترور در حاشیه نشست شورای حقوق بشر در ژنو با دکتر محمدجواد لاریجانی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، اعضای سازمان مردم‌ نهاد انجمن دفاع از قربانیان ترور که برای شرکت در سی و هفتمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل و برگزاری پنل تخصصی در ژنو حضور دارند، در دیداری صمیمی با دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در موضوعات مختلف به گفتگو پرداختند.
دکتر لاریجانی با اشاره به گروکشی غرب از حقوق بشر، از استانداردهای دوگانه جهان، به ویژه جهان غرب، در برخورد با کشورها و ملتهای مختلف و تبعیض در برخورداری آنها از حقوق بشر انتقاد کرد.
دبیر ستاد حقوق بشر همچنین از جعل اصطلاح مدافع حقوق بشر برای تطهیر و پوشش گروههای تروریستی مانند پژاک، ریگی و امثال آنها در ایران و منطقه ابراز نگرانی کرد.
وی با گرامی داشت یاد شهید علیمحمدی از همکاری نزدیک و صمیمی او و اقدامات علمی ارزنده این دانشمند شهید هسته‌ای قدردانی نمود و در عین حال فشارهای علمی و محدودیت‌هایی که برای برخی رشته‌های فنی برای دانشجویان و دانشگاهیان ایرانی اعمال شده است را مصداق نقض حقوق بشر دانست.
علاوه بر محدودیت‌های علمی، محدودیت‌های بانکی و فشارهای غیرقانونی به دانشجویان ایرانی در حال تحصیل در کشورهای غربی نظیر انگلیس نیز از دیگر نمونه‌های نقض حقوق بشر مسلمانان و ایرانیان است.
خانم معصومه کرمی و اعضای انجمن دفاع از قربانیان تروریسم نیز گزارشی از فعالیت‌های خود در شورای حقوق بشر سازمان ملل و برگزاری پنل تخصصی در زمینه حقوق کودکان و قربانیان تروریسم ارائه کردند.

کد مطلب: 63866
زمان انتشار: سه شنبه 22 اسفند 1396 - 13:14:11
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+4

دیگر مطالب