به روز شده: 4 دقیقه قبل
کد مطلب: 64794
زمان انتشار: سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 10:55:19

گزارش یک مؤسسه حقوق بشری از انتقام‌جویی آل خلیفه از شهروندان بحرینی

گزارش یک مؤسسه حقوق بشری از انتقام‌جویی آل خلیفه از شهروندان بحرینی
بیداری اسلامی > بحرین  - مؤسسه حقوق بشر سلام اعلام کرد: مسئولان بحرین در حال انتقام جویی از تمام شهروندانی هستند که حق خود را در اصلاح و برقراری دموکراسی مطالبه کرده اند و البته آل خلیفه این انتقام جویی را با توحش تمام انجام می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، مؤسسه دموکراسی و حقوق بشر سلام در تازه ترین گزارش خود درباره نقض حقوق بشر در بحرین اعلام کرد: ماه گذشته بیش از 50 مورد نقض حقوق زندانیان سیاسی و فعالان حقوق بشر توسط آل خلیفه صورت گرفته است که در این زمینه 4 زندانی انقلابی مورد انواع شکنجه ها واقع شده اند و یکی از آنها به نام احمد علی رضی از روستای نویدرات دچار شکستگی در مناطق مختلف بدن خود شده است.

در این گزارش آمده است: در ماه گذشته 32 زندانی انقلابی مورد بدرفتاری واقع شده و برخی از حضور در مراسم ختم افراد خانواده و حق ملاقات با بستگان و تماس تلفنی با آنها و رفتن به فضای آزاد و استفاده از آب نوشیدنی محروم شده اند.

سید یوسف المحافظة رئیس این سازمان گفت: ما در رصد های خود بر رفتار آل خلیفه و روند رعایت حقوق بشر در بحرین موارد متعددی را ثبت و ضبط کرده ایم و در مورد رفتار وحشیانه آل خلیفه با زندانیان به این نتیجه رسیده ایم که این گونه رفتارها به صورت برنامه ریزی شده انجام می گیرد و مسئولان وزارت کشور از این موارد اطلاع کامل دارند اگر نگوییم این جنایت ها با دستور مستقیم همین مسئولان صورت می گیرد.

وی افزود: مسئولان بحرین در حال انتقام جویی از تمام شهروندانی هستند که حق خود را در اصلاح و برقراری دموکراسی مطالبه کرده اند و البته آل خلیفه این انتقام جویی را با توحش تمام انجام می دهد که دامنه این جنایت ها به زندانیان سیاسی و انقلابی و حتی نوجوانان زندانی کشیده شده است.

سازمان سلام ادامه داد: بی اعتمایی رژیم آل خلیفه به این همه گزارش در مورد شکنجه مردم و زندانیان و صورت نگرفتن تحقیقات لازم در این زمینه از سوی دولت نشان می دهد که این جنایت ها به صورت سازمان یافته انجام می شود و همین فقدان سیستم نظارتی و مجازاتی برای ماموران خاطی و جنایتکار نیز باعث شده آنها برای ارتکاب جنایت های بیشتر و شدیدتر تشویق شوند و بیش از پیش به شکنجه مردم و زندانیان روی بیاورند و حقوق بشر را زیر پا بگذارند. 

منبع: حوزه نیوز

کلید واژه: شیعیان بحرین - بحرین
کد مطلب: 64794
زمان انتشار: سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - 10:55:19
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+3

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین