به روز شده: 4 ساعت و 52 دقیقه قبل
کد مطلب: 64820
زمان انتشار: چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 - 11:50:49

فرمانده کل سپاه: خروج شرورانه آمریکا از برجام را تبریک می‌گویم

فرمانده کل سپاه: خروج شرورانه آمریکا از برجام را تبریک می‌گویم
حقوق بشر  > ایران  - فرمانده کل سپاه گفت: کاملاً‌روشن بود که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و یک بار دیگر برای تمام دنیا به اثبات رسید که آمریکا به هیج وجه قابل اطمینان نبوده و زورگوست.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در همایش مهارت آموزی سربازان نیرو‌های مسلح که صبح امروز در سالن همایش امام علی (ع) واقع در شهرک امام خمینی (ره) اظهار کرد: خروج شرورانه آمریکا از برجام تبریک می‌گویم؛ کاملا روشن بود که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و یک بار دیگر برای تمام دنیا به اثبات رسید که آمریکا به هیچ وجه قابل اطمینان نبوده و زورگوست.

وی با بیان اینکه همه ما یکدل و هماهنگ با یکدیگر بر روی ظرفیت‌های داخلی تکیه خواهیم کرد، افزود: امیدوارم این هرچه زودتر فرصت یکی دو هفته‌ای که رییس جمهور از آن صحبت کرد به پایان برسد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سرنوشت برجام مشخص است، تصریح کرد: بدیهی است که اروپایی‌ها در انتخاب بین آمریکا و جمهوری اسلامی ایران، آمریکا را برمی گزینند؛ آن‌ها وابسته به آمریکا هستند و نمی‌توانند مستقلانه و آزادانه تصمیم بگیرند.

سردار جعفری با بیان اینکه راه حل رفع مشکلات، توجه به ظرفیت‌های داخلی است، افزود: غنی سازی هسته‌ای یک بهانه بود و خروج امریکا از برجام ثابت کرد که موضوع اصلی توان دفاعی و موشکی و اقتدار و اثرگذاری انقلاب اسلامی در منطقه است.

فرمانده کل سپاه مسئله آمریکا با جمهوری اسلامی را توان دفاعی کشور دانست و افزود: نیرو‌های مسلح باید توانمندی خود را افزایش دهند.

سرلشکر جعفری گفت: قبل از انقلاب اسلامی عامل قدرت ایران وابستگی به آمریکا بود، اما بعد از انقلاب اسلامی عامل قدرت ما خود اتکایی به نیرو‌های انسانی کارآمد تجهیزات نظامی داخلی به ویژه توان موشکی باز دارنده است.

وی ادامه داد: نیروی انسانی یکی از عوامل اصلی قدرت ایران اسلامی است، نیروی‌های مسلح ما انسان محور هستند و سربازان در نیرو‌های مسلح و بسیج در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو قشر اصلی توانمندی دفاعی کشور است. پس باید به جایگاه سرباز نگاه ویژه داشته باشیم.

فرمانده کل سپاه در پایان مردمی بودن و ولایی بودن نظام اسلامی را دلیل اهمیت نیروی انسانی در کشور دانست و گفت: ما در سپاه وظیفه خود را توجه به نیروی انسانی می‌دانیم. در سپاه از سال ۹۲ توجه ویژه‌ای به مهارت آموزی و بحث اشتغال است.

منبع: میزان

کد مطلب: 64820
زمان انتشار: چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 - 11:50:49
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-2

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد