به روز شده: 7 ساعت و 53 دقیقه قبل
کد مطلب: 64988
زمان انتشار: چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 - 10:12:24

استخدام تروریست در سوریه با ماهی 200 دلار

حقوق بشر  > جهان  - 'دیده بان حقوق بشر' سوریه اعلام کرد که گروه تروریستی 'فیلق الرحمن' پس از خروج از 'غوطه شرقی' در حومه 'دمشق'، برای جذب نیروی جدید، ماهیانه 200 دلار می پردازد.

به گزارش ایرنا، این نهاد وابسته به معارضان سوری روز چهارشنبه در گزارشی افزود: گروه تروریستی فیلق الرحمن پس از اخراج از غوطه شرقی و انتقال به منطقه 'عفرین'، در حال بازسازی تشکیلات خود است.
'عبدالرحمن شمیر' فرمانده این گروه تروریستی که از حمایت ترکیه برخوردار است، با نیروهای خود در مقر 'تیپ 135 ' در منطقه 'شران' در شمال شرق عفرین مستقر شده و در حال جذب تروریست های جدید است .
این مقر پیش از اشغال منطقه عفرین در اختیار 'یگان های مدافع خلق' (کردها) بود.
دیده بان حقوق بشر سوریه اضافه کرد: فیلق الرحمن به منظور بازسازی تشکیلات خود، برای جذب هر تروریست خارج شده از غوطه شرقی ماهیانه 200 دلار پرداخت می کند.
فیلق الشام یک گروه تروریستی ضد اسلامی با ظاهرسازی های اسلام گرایانه فعال در استان 'ادلب' و حومه دمشق پایتخت سوریه بود. فیلق الشام در مارس (اسفند) ۲۰۱۵ از دیگر گروه تروریستی 'جیش الفتح' به دلیل اختلافات داخلی خارج شد و مستقلا به جنایات خود علیه مردم سوریه ادامه داد.
با حمله ارتش و نیروهای مقاومت در حومه دمشق بخشی از نیروهای گروه تروریستی فیلق الشام مجبور به ترک این منطقه و انتقال به عفرین شد که از سوی ارتش ترکیه و گروههای تروریستی وابسته به آن، اشغال شده است.
این گروه که از سوی برخی کشورهای منطقه از جمله عربستان حمایت مالی می شود، اکنون برای بازسازی تشکیلات خود اقدام به جذب تروریستهای جدید کرده است .  

کد مطلب: 64988
زمان انتشار: چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 - 10:12:24
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-1

دیگر مطالب