به روز شده: 2 ساعت و 56 دقیقه قبل
کد مطلب: 65152
زمان انتشار: شنبه 5 خرداد 1397 - 09:09:56

عضو کنیست اسرائیل خواستار ترور رهبران حماس شد

عضو کنیست اسرائیل خواستار ترور رهبران حماس شد
حقوق بشر  > جهان  - عضو کنیست رژیم صهیونیستی از حزب خانه یهودی از دولت و ارتش این رژیم خواست سیاست ترور رهبران حماس در نوارغزه را ازسرگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، یک عضو کنیست رژیم صهیونیستی خواستار ترور رهبران حماس شد.

بر اساس این گزارش، «موتی یوگاف» عضو کنیست رژیم صهیونیستی از حزب خانه یهودی از دولت و ارتش این رژیم خواست سیاست ترور رهبران حماس در نوار غزه را ازسرگیرند.

شبکه هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از «موتی یوگاف» آورده است که در مقابل هر بادبادکی که فلسطینیان در جریان تظاهرات بازگشت در نوار مرزی غزه به آسمان می‌فرستند، باید یکی از رهبران حماس ترور شود.

وی گفت که رژیم صهیونیستی همانگونه که به شلیک موشک از نوارغزه به سمت اراضی اشغالی پاسخ می‌دهد، باید به این مسئله (به هوا فرستادن بادبادک) نیز واکنش نشان دهد و بهترین واکنش ترور رهبران حماس است.

لازم به ذکر است که بادبادک‌ها و لاستیک‌هایی که جوانان فلسطینی در جریان تظاهرات بازگشت آتش می‌زنند، تنها وسیله‌ای است که با آن از خود در برابر نظامیان و تک‌تیراندازان اسرائیلی دفاع می‌کنند.

 

کد مطلب: 65152
زمان انتشار: شنبه 5 خرداد 1397 - 09:09:56
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

دیگر مطالب