به روز شده: 8 ساعت و 44 دقیقه قبل
کد مطلب: 65160
زمان انتشار: شنبه 5 خرداد 1397 - 11:41:40

ان‌بی‌سی: جان بولتون ۱۸۰ هزار دلار از گروهک منافقین دریافت کرده است

ان‌بی‌سی: جان بولتون ۱۸۰ هزار دلار از گروهک منافقین دریافت کرده است
حقوق بشر  > جهان  - خبرنگار شبکه خبری «ان‎بی‌سی» در یک رشته توییت به ارتباط میان «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی ترامپ و رودی جولیانی، وکیل ترامپ با گروهک تروریستی منافقین و نیز پول‌های پرداخت شده از سوی این گروهک تروریستی به بولتون و جولیانی برای سخنرانی در نشست‎های این گروهک پرداخته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، خبرنگار شبکه خبری «ان‎بی‌سی» در یک رشته توییت به ارتباط میان «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی ترامپ و «رودی جولیانی، وکیل ترامپ با گروهک تروریستی منافقین و نیز پول‌های پرداخت شده از سوی این گروهک تروریستی به بولتون و جولیانی برای سخنرانی در نشست‎های این گروهم پرداخته است. 

«ریچارد انگل» می‌نویسد: ما در حال بررسی چگونگی پرداخت پول به جان بولتون و رودی جولیانی از سوی گروه مجاهدین(گروهک تروریستی منافقین) در ازای سخنرانی آنها برای این گروه هستیم.

وی در توییتی دیگر می‌نویسد: در حال حاضر گروه مجاهدین(منافقین) هزاران دلار به مقامات سیاسی آمریکا می‌پردازد تا در نشست‌های آنها سخنرانی کنند و یکی از متخصصانی که بر روی این گروه کار می‌کند برآورد کرده که جان بولتون در طول سالیان متمادی بالغ بر 180 هزار دلار از این گروهک به دلیل حمایت خود از آنها برای تغییر نظام در ایران دریافت کرده است.

خبرنگار ان‌بی‌سی در ادامه می‌افزاید: یکی از متخصصان ضدتروریسم سابق در وزارت خارجه می‌گوید که در حال حاضر جان بولتون در موقعیتی قرار گرفته که سیاست آمریکا در قبال ایران را مدیریت می‌کند و موجب ایجاد نگرانی زیادی در مردم آمریکا می‌شود.

وی می‌نویسد: جان بولتون تاکنون فاش نکرده که چه مقدار پول از مجاهدین(منافقین) دریافت کرده و دفتر وی نیز درخواست ما در این رابطه را پاسخ نداده است.

خبرنگار ان‌بی‌سی در بخش دیگری درباره ارتباط رودی جولیانی و گروهک تروریستی منافقین می‌نویسد: رودی جولیانی به ما گفت که ارتباط وی با گروه مجاهدین(منافقین) از سال 2008 آغاز شده و اما او به خاطر نمی‌آورد که در طول سالیان چه مقدار پول از این گروه دریافت کرده است، او ثبت این گروه به عنوان یک گروه تروریستی در گذشته را یک اشتباه توصیف کرده است.

منبع: میزان

کلید واژه: منافقین - جان بولتون
کد مطلب: 65160
زمان انتشار: شنبه 5 خرداد 1397 - 11:41:40
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+3

دیگر مطالب