به روز شده: 16 ساعت و 37 دقیقه قبل
کد مطلب: 65431
زمان انتشار: دوشنبه 21 خرداد 1397 - 13:05:45

رییس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع قضایی ویژه نیابت بازدید کرد

رییس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع قضایی ویژه نیابت بازدید کرد
قوه قضائیه  - رییس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع قضایی ویژه نیابت بازدید و در جلسه‌ای با همکاران قضایی و اداری این مجتمع بر تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، عباس پوریانی در جریان بازدید از مجتمع قضایی ویژه نیابت و اجرای احکام مدنی تهران در جلسه‌ای با سرپرست این مجتمع، همکاران قضایی و اداری با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع اظهار کرد: در این مجتمع با مشکلاتی از جمله محدودیت کادر اداری رو به رو بودیم که در حال حاضر این مشکل مرتفع شده است البته به حد مطلوب نرسیده است، اما این موضوع تا حد زیادی در تسریع امور و افزایش رضایتمندی مراجعین تاثیرگذار بوده است. 

پوریانی با بیان اینکه تمام پرونده‌های نیابت از سراسر کشور به این مجتمع ارجاع می‌شود تصریح کرد: مردم از مسیر‌های دور و شهرستان‌ها برای پیگیری پرونده خود به این مجتمع مراجعه می‌کنند بنابراین باید ترتیبی اتخاذ کنیم که کار مراجعین سریعتر انجام شود و مردم معطل نمانند و در این زمینه با رسیدگی قاطع و عادلانه، اتخاد رویکرد مناسب در نحوه ارتباط با مردم می‌توانیم موفق عمل کنیم.

وی اضافه کرد: بار‌ها بر این نکته تاکید کرده ام که درب اتاق‌های کارمان باید به روی مردم باز باشد به طوری که ارتباط موثری با مردم برقرار کنیم و با سعه صدر مشکلات آن‌ها را بشنویم و درصدد رفع آن باشیم.

در این جلسه اکبر بابایی شکیب سرپرست مجتمع ویژه نیابت طی گزارشی به بیان مشکلات و کمبود امکانات در این مجتمع اشاره کرد.

گفتنی است: این مجتمع با دو شعبه اجرای احکام مدنی، یک شعبه حقوقی و یک شعبه کیفری دو، به پرونده‌های مربوط به نیابت کل کشور رسیدگی می‌کند.

منبع: میزان

کد مطلب: 65431
زمان انتشار: دوشنبه 21 خرداد 1397 - 13:05:45
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+3

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی